HAGSTROM Viking, Transparent Cherry, levoruká

Kód: HSVIKL04
Neohodnoceno
Značka: HAGSTROM
24 690 Kč 20 404,96 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Semiakustická levoruká kytara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Viking je skutečný severský bojovník! Viking® hrdě stojí vedle svých sourozenců s plným tělem, Swede a Super Swede. Je to nesporně nadčasová klasika značky Hagstrom a je jednou z nejlepších a nejdostupnějších semiakustických kytar na současném trhu. Se svým pečlivě zpracovaným laminovaným javorovým tělem, pevným středovým sustain blokem a tvrdým javorovým krkem, produkujeí zvuky tak rozmanité, jak jen mohou být. Špičkové Hagstrom humbuckery HJ50 dodávají širokou zvukovou paletu od Blues přes Rock či Jazz-Fusion až po 60tkový beat a další žánry.

H-Expander

H-Expander

Všechny elektrické i basové kytary Hagstrom jsou vybaveny naším patentovaným výztuhovým prutem H-Expanderä. Poskytuje vyvážené pnutí nejen na obou koncích krku, ale i po celé jeho délce. Pevná a lehká slitina umožňuje velmi nízký dohmat a úzký krk, což jsou dva faktory, které firmě Hagstrom vynesly reputaci značky, která má nejrychlejší krky. Výztuhové pruty H-Expanderä nejen poskytují dokonalou stabilitu krku, ale rovněž přispívají k jedinečnému zvuku kytar Hagstrom. Delší sustain a kulatý attack jsou jedny z charakteristik, které H-Expanderä dodává zvukové esenci kytar Hagstrom.

Připojení krku

Set Neck

Hagstrom používá u svých kytar celou řadu různých krčních kloubů. V tomto případě je použit klasický a časem prověřený kloub Mortise a Tenon (tedy dlab a čep), design, který nejúčinněji přenáší energii strun z krku do těla, a často jej najdete pouze na dražších kytarách. Tým zkušených řemeslníků ručně vyřezává každý krční kloub a zajišťuje dokonalé provedení této tradiční techniky preferované houslaři po celé generace.

Ladicí mechanika Hagstrom

Guitar Tuning Peg

Kytary Hagstrom využívají ladicí mechaniky s převodem 18:1 nebo 15:1 vlastní konstrukce, která zajišťuje přesně ladění. U modelů Viking a série baskytar HB používáme mechaniky s převodem 17:1.

Hmatník Resinator

Resinator Wood

Resinato je dřevěný kompozit, který má zároveň rovnoměrnější hustotu a je stabilnější než jakýkoliv jiný dřevěný produkt. Tyto charakteristiky eliminují slepá místa, která se občas vyskytují u standardních hmatníků. Resinator má konkrétní zvuk podobný vysoce kvalitnímu ebenu, ale bez problémů, které jsou pro eben obvyklé. Poskytuje stabilní a čistý tón a také přidává harmonické tóny, které jedinečně vykreslují každou notu. Stejně jako výztuhový prut H-Expanderä i dřevo Resinatorä se významně podílí na unikátním zvuku Hagstrom.

Parametry:

typ: pololubová
tělo: laminovaný fládrovaný javor
krk: severoamerický javor, lepený
hmatník: Resinator
menzura: 628 mm
počet pražců: 22
radius: 15“
snímače: 2x HB, Hagstrom HJ-50
ovládání: 2x Volume, 2x Tone
přepínač: 3polohový
mechaniky: Hagstrom 18:1 Die-Cast
kobylka: pevná, tune-o-matic + tremolo
nultý pražec: GraphTech Black TusQ XL, 43 mm
výztuha krku: H-Expander

struny: D'Addario EXP 110 (10-46)

Volitelné příslušenství:

Pevný kufr HSC55
Měkké pouzdro: HSBGE25

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kytary
Hmotnost: 5.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: