HAGSTROM Siljan II, Grand Auditorium, White Gloss

Kód: HSSIG2CEWH
Neohodnoceno
Značka: HAGSTROM
12 490 Kč 10 322,31 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Elektroakustická kytara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hagstrom Siljan II Grand Auditorium CE

Kvalitní masivní vrchní deska ze smrku sitka a zadní deska a luby z mahagonu tvoří tónové srdce série Siljan od společnosti Hagstrom. Tato kombinace, další klasika, je velmi citlivá a má solidní hlasitost. Kytary vyrobené z tohoto kvalitního severoamerického smrku Sitka obvykle zlepšují své tonální vlastnosti s přibývajícím věkem. Řada Siljan se ideálně hodí jak pro hráče trsátkem, kteří hledají plný zvuk, tak pro jemnou hru prstovou technikou.

Řada Siljan II

Modely Siljan využívají masivní vrchní desku ze smrku Sitka a zadní desku a luby z mahagonu, což zajišťuje teplý kulatý a vyvážený tón, který se s postupem času bude jen zlepšovat. Smrk Sitka je považován za jeden z nejlepších stromů pro výrobu tónových dřev a je původem ze severozápadního pobřeží Severní Ameriky. Tónově je známý tím, že produkuje o něco vyšší výkon a výjimečně dobře reaguje na hru trsátkem.

O akustických kytarách Hagstrom

 Dalarna je historická provincie ve středním Švédsku, kde se nachází město Älvdalen, kde Albin Hagström založil v roce 1925 továrnu na výrobu akordeonů a kde se v 50. letech 20. století začala vyrábět kytara Hagstrom. Tento region opředený folklórem a s bohatou uměleckou a řemeslnou tradicí je zdrojem inspirace pro akustické kytary Hagstrom. Jako poctu rodišti kytar Hagstrom jsme pro naše akustické řady přijali místní názvy z celého regionu: Siljan, Mora, Efldalia a další.

Každý model byl pečlivě vyvinut tak, aby vytvářel jedinečný tón pomocí ručně vybíraného a stařeného dřeva a tradičních tvarů těla, jako jsou Dreadnought, Grand Auditorium a Concert.  Společným znakem všech akustických kytar Hagstrom je použití našeho jedinečného materiálu Resinator™ do hmatníků i kobylky. Konzistence, hustota a stabilita dřeva Resinator™ je pro akustickou kytaru ideální a přispívá k bohatému zvukovému otisku akustických kytar Hagstrom.

Aby výrobce udržel nástroje cenově dostupné, časem přesunul výrobu ze Švédska do Číny. Důraz na kvalitu zpracování a vynikající zvukový projev však zůstal. Nádherně navržené kosmetické prvky, jako jsou hlavice, rozety, ladicí mechaniky a další detaily, spolu s nejkvalitnějšími materiály a designovými inovacemi společnosti Hagstrom vytvářejí řadu akustických kytar, které jsou důstojnou poctou odkazu, který před téměř sto lety v Dalarně započal Albin Hagström.

banner_2

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektroakustické
Hmotnost: 3.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: