BREEDLOVE BRSNM21CEC Organic Signature, Companion, Copper

Kód: BRSNM21CEC
2 hodnocení
Značka: BREEDLOVE
19 990 Kč 16 520,66 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
BREEDLOVE elektroakustická kytara, Organic

Detailní informace

Detailní popis produktu

O značce BREEDLOVE

Americká značka BREEDLOVE má za sebou letos právě 30 let. V městečku Bend, uprostřed lesů Oregonu, vznikají kytary a další akustické nástroje té nejvyšší kvality.  Značka je známá svým lpěním na perfektním zvuku, technologickými inovacemi, neobvyklými materiály a k přírodě šetrnými výrobními postupy.

O řadě ORGANIC

Kytary Breedlove jsou obvykle drahé. Hodně drahé. Když používáte nejlepší materiály, investujete do technologií a vyrábíte v USA, jinak to nejde. Aby se tyhle skvělé nástroje staly dostupné i hráčům s menším rozpočtem, vytvořili v Breedlove řadu Organic. Jedná se celomasivní nástroje vycházející z vlajkových modelů značky, používající stejné výrobní postupy a materiály, včetně unikátního dřeva Myrtlewood. Dřevo je těženo udržitelným způsobem (proto Organic), rezonanční desky se tepelně upravují tzv torefakcí pro lepší zvuk a klimatickou odolnost a je zachován originální design, komponenty a zvuk kytar Breedlove. Takto předchystané nástroje se následně kompletují v továrně v Číně, díky čemuž je možné nabídnout úžasné celomasivní nástroje za zcela revoluční ceny.  

O sérii Signature 

Kytary v sérii Signature jsou vyváženým mixem klasického vzhledu, osvědčených materiálů a poctivého zvuku celomasivní kytary. V rámci řady Organic je to vlastně takový zlatý standard, vhodný pro všechny typy hráčů a stylů. Nabízí se ve všech čtyřech velikostech a pouze v této řadě najdete i modely s plným tvarem, tedy bez výřezu.  Kytary mají rezonanční desku z torrefikovaného masivního evropského smrku, zatímco luby a záda jsou z kvalitního afrického mahagonu Khaya. Přední deska je v pololesklém provedení Copper Burst a kytara je vybavena elektronikou Breedlove Natural Sound.

Model Companion je nejmenší z kytar Breedlove. Malá a skladná se báječně hodí na cesty a pro menší hráče. Ale pozor – je to pořád celomasivní nástroj, tak se připravte na zvuk, který byste do drobného těla neřekli. Navíc je osazen snímačem Breedlove Natural Sound, takže zvukové možnosti jsou prakticky nekonečné. 

 

  

 

sound better, play better and play more

 

Parametry:

Tvar: Companion
Přední deska: Smrk - masiv
Zadní deska a luby: Africký magagon - masiv
Výřez: Ano
Krk: Africký magagon
Hmatník: Indian Laurel (fíkovník)
Kobylka: Indian Laurel (fíkovník)
Mechanika: Breedlove Premium Gold /black
Počet pražců: 20
Nultý pražec: kost
Šířka nultého pražce: 43 mm
Menzura: 597 mm
Snímač: Ano
Elektronika: Breedlove Natural Sound
Provedení přední desky: Copper Burst High Gloss
Provedení zadní deska a luby: Natural Satin
Pouzdro: Ne

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektroakustické
Hmotnost: 3.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: