HAGSTROM Viking, Black Gloss

Kód: HSVIKB09
Neohodnoceno
Značka: HAGSTROM
27 090 Kč 22 388,43 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Elektrická baskytara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baskytara Hagstrom Viking®, původně uvedená na trh jako baskytara Concord v roce 1965, vnáší do tradičního designu určitou taktně zvolenou ráznost. Tato pečlivě zpracovaná polodutá baskytara s krátkou menzurou 30,75 palce (781 mm) je osazena humbuckery na míru vytvořenými humbuckery Hagstrom Dystra Rail. Skvěle navržený 6polohový otočný přepínač umožňuje přepínání mezi různými konfiguracemi humbuckerů a jejich single-coil variant pro závratnou škálu tónových možností. Baskytary Viking jsou tu s námi od 60 let minulého století, ale výrobce ji dovybavil všemi moderními vymoženostmi, takže získáte nástroj s nadčasovým zvukem, a současně pohodlím a kvalitou 21 století.

H-Expander

H-Expander

Všechny elektrické i basové kytary Hagstrom jsou vybaveny naším patentovaným výztuhovým prutem H-Expanderä. Poskytuje vyvážené pnutí nejen na obou koncích krku, ale i po celé jeho délce. Pevná a lehká slitina umožňuje velmi nízký dohmat a úzký krk, což jsou dva faktory, které firmě Hagstrom vynesly reputaci značky, která má nejrychlejší krky. Výztuhové pruty H-Expanderä nejen poskytují dokonalou stabilitu krku, ale rovněž přispívají k jedinečnému zvuku kytar Hagstrom. Delší sustain a kulatý attack jsou jedny z charakteristik, které H-Expanderä dodává zvukové esenci kytar Hagstrom.

 Ladicí mechanika Hagstrom

Guitar Tuning Peg

Kytary Hagstrom využívají ladicí mechaniky s převodem 18:1 nebo 15:1 vlastní konstrukce, která zajišťuje přesně ladění. U modelů Viking a série baskytar HB používáme mechaniky s převodem 17:1.

Hmatník Resinator

Resinator Wood

Resinator je dřevěný kompozit, který má zároveň rovnoměrnější hustotu a je stabilnější než jakýkoliv jiný dřevěný produkt. Tyto charakteristiky eliminují slepá místa, která se občas vyskytují u standardních hmatníků. Resinator má konkrétní zvuk podobný vysoce kvalitnímu ebenu, ale bez problémů, které jsou pro eben obvyklé. Poskytuje stabilní a čistý tón a také přidává harmonické tóny, které jedinečně vykreslují každou notu. Stejně jako výztuhový prut H-Expanderä i dřevo Resinatorä se významně podílí na unikátním zvuku Hagstrom.

Parametry:

Tělo: Javor, polo rezonanční s průběžným udržovacím blokem, laminované
Krk: kanadský javor, lepený
Nultý pražec: Graphtech Black Tusq XL, šířka 40 mm
Hmatník: Resinator ™ Wood s perleťovými bloky
Pražce: 21 pražců Medium Jumbo
Mechaniky: Hagstrom Design 17: 1
Menzura: 30,75 “/ 781 mm
Snímače: 2x Dyna Rail AlNiCo-5 Humbucker
Ovládací prvky: 2x Volume, 2x Tone, 6-way Rotary Pickup selector switch:
Kobylka: Longtravel Bass T-O-M
 
 
Volitelný obal:
 
Pevný kufr HS-CB62
Gig Bag HSBGB41 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické baskytary
Hmotnost: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: