HAGSTROM Ultra Swede, Worn Denim Burst

Kód: HSULSWE76
Neohodnoceno
Značka: HAGSTROM
17 390 Kč 14 371,90 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Elektrická kytara

Detailní informace

Detailní popis produktu

HAGSTROM Ultra Swede je kytara se štíhlým, kompaktní tělem, spojeným s ultratenkým krkem profilu „D“. Je vybavena dvojicí humbucker snímačů Hagstrom Custom 62 s bohatým a silným zvukem a přepínačem rozpojení cívek pro přepnutí do módu single-coil. Na kytarách Ultra Swede najdete vše, pro co je značka Hagstrom vyhlášená a to vše zkombinované na platformě pro 21. století.
 
Snímače Hagstrom Custom Ceramic 62 zazáří jak v režimu humbuckerů, tak i v režimu single-coil. Pevný a drsný zvuk humbuckerů je doplněn svěžím a vzdušným tónem single-coil snímačů, pokud snímače přepínačem rozdělíte.
 
Krky Vintage Hagstrom bývaly známé jako „nejrychlejší na světě“ a Ultra Swede se tohoto odkazu snadno dočká. Jeho výztuhová tyč H-Expander ™, hmatník Resinator ™ a štíhlý profil „D“ poskytují velmi pohodlnou herní plochu, která zvládne i velmi nízké nastavení dohmatu. Prsty po něm jenom poletí!
 

H-Expander

H-Expander

Všechny elektrické i basové kytary Hagstrom jsou vybaveny naším patentovaným výztuhovým prutem H-Expanderä. Poskytuje vyvážené pnutí nejen na obou koncích krku, ale i po celé jeho délce. Pevná a lehká slitina umožňuje velmi nízký dohmat a úzký krk, což jsou dva faktory, které firmě Hagstrom vynesly reputaci značky, která má nejrychlejší krky. Výztuhové pruty H-Expanderä nejen poskytují dokonalou stabilitu krku, ale rovněž přispívají k jedinečnému zvuku kytar Hagstrom. Delší sustain a kulatý attack jsou jedny z charakteristik, které H-Expanderä dodává zvukové esenci kytar Hagstrom.

Připojení krku

Set Neck

Hagstrom používá u svých kytar celou řadu různých krčních kloubů. V tomto případě je použit klasický a časem prověřený kloub Mortise a Tenon (tedy dlab a čep), design, který nejúčinněji přenáší energii strun z krku do těla, a často jej najdete pouze na dražších kytarách. Tým zkušených řemeslníků ručně vyřezává každý krční kloub a zajišťuje dokonalé provedení této tradiční techniky preferované houslaři po celé generace.

Ladicí mechanika Hagstrom

Guitar Tuning Peg

Kytary Hagstrom využívají ladicí mechaniky s převodem 18:1 nebo 15:1 vlastní konstrukce, která zajišťuje přesně ladění. U modelů Viking a série baskytar HB používáme mechaniky s převodem 17:1.

Hmatník Resinator

Resinator Wood

Resinato je dřevěný kompozit, který má zároveň rovnoměrnější hustotu a je stabilnější než jakýkoliv jiný dřevěný produkt. Tyto charakteristiky eliminují slepá místa, která se občas vyskytují u standardních hmatníků. Resinator má konkrétní zvuk podobný vysoce kvalitnímu ebenu, ale bez problémů, které jsou pro eben obvyklé. Poskytuje stabilní a čistý tón a také přidává harmonické tóny, které jedinečně vykreslují každou notu. Stejně jako výztuhový prut H-Expanderä i dřevo Resinatorä se významně podílí na unikátním zvuku Hagstrom.

Struník Sustain Block

Hagstrom Sustain Block Tailpiece

Unikátní struník Hagstrom Sustain Block Tailpiece ™ je výsledkem konstrukčních prací zahájených v roce 1976 a poprvé se objevil na kytarách Swede a Super Swede vyrobených v roce 1978. Od té doby je charakteristickým rysem mnoha modelů Hagstrom s pevným tělem. Každá struna končí v jediném masivním mosazném bloku připojeném přímo k tělu kytary. Bloky jsou od sebe odděleny, aby se snížilo rušení mezi strunami, čímž se maximalizuje jedinečný přínos každé struny.

Parametry:

Tělo: Lípa
Top: Javor
Lemovka: Bílá perleť
Krk: Javor
Profil krku: UltraSlim „D”
Výztuhová tyč: H-Expander™
Hmatník: Resinator™ 
Vykládání: perleťové bloky
Pražce: 22 Medium jumbo
Menzura: 628 mm
Nultý pražec: GraphTech Black Tusq XL 43mm
Snímače: 2 x Custom 62
Ovládání: 1 x Tone Control, 1x Volume, přepínač prorozepnutí/zapnutí cívky
Přepínač: 3polohový
Kobylka: Long Travel Tune-O-Matic, struník Hagstrom Sustain Block Tailpiece
Mechaniky: Hagstrom 18:1
Struny: D'Addario (10-46)

Vhodná pouzdra:

Pevný kufr: Hagstrom Case C52

Gig bag: Hagstrom Bag E20

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kytary
Hmotnost: 3.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: