HAGSTROM Tremar Viking Deluxe, Black Gloss

Kód: HSVVIKDL09
Neohodnoceno
Značka: HAGSTROM
31 390 Kč 25 942,15 Kč bez DPH
Na dotaz

Semiakustická kytara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hagstrom Viking je šestistrunná semiakustická kytara, která je vynikajícím všestranným nástrojem a která dokáže překvapit každého, kdo si na ni zahraje. Hagstrom Viking je vybaven polodutým tělem vyrobeným z tvarovaného laminovaného javoru, ke kterému je přlepen z kanadského tvrdého javoru s hmatníkem z materiálu Resinator s 22 pražci. Tělo obsahuje pár snímačů Hagstrom HJ-50 humbucker.

Model Tremar Viking Deluxe se od modelů Viking liší právě použitým Tremar vibrátem a luxusnějším vzhledem.

H-Expander

H-Expander

Všechny elektrické i basové kytary Hagstrom jsou vybaveny naším patentovaným výztuhovým prutem H-Expanderä. Poskytuje vyvážené pnutí nejen na obou koncích krku, ale i po celé jeho délce. Pevná a lehká slitina umožňuje velmi nízký dohmat a úzký krk, což jsou dva faktory, které firmě Hagstrom vynesly reputaci značky, která má nejrychlejší krky. Výztuhové pruty H-Expanderä nejen poskytují dokonalou stabilitu krku, ale rovněž přispívají k jedinečnému zvuku kytar Hagstrom. Delší sustain a kulatý attack jsou jedny z charakteristik, které H-Expanderä dodává zvukové esenci kytar Hagstrom.

Lepený krk

Set Neck

Hagstrom používá ve svých kytarách několik typů spojů krku. Náš recept na lepený krk je klasický a časem prověřený spoj Mortise & Tenon, který nejefektivněji přenáší energii strun z krku do těla, a lze ho najít spíše jen na dražších nástrojích na zakázku. Tým zkušených a zapálených řemeslníků ručně vyřezával každý spoj a tím zajišťoval dokonalé zpracování této tradiční techniky, kterou preferují celé generace kytarářů.

Ladicí mechanika Hagstrom

Guitar Tuning Peg

Kytary Hagstrom využívají ladicí mechaniky s převodem 18:1 nebo 15:1 vlastní konstrukce, která zajišťuje přesně ladění. U modelů Viking a série baskytar HB používáme mechaniky s převodem 17:1.

Resinator Wood

Resinator Wood

Resinato je dřevěný kompozit, který má zároveň rovnoměrnější hustotu a je stabilnější než jakýkoliv jiný dřevěný produkt. Tyto charakteristiky eliminují slepá místa, která se občas vyskytují u standardních hmatníků. Resinator má konkrétní zvuk podobný vysoce kvalitnímu ebenu, ale bez problémů, které jsou pro eben obvyklé. Poskytuje stabilní a čistý tón a také přidává harmonické tóny, které jedinečně vykreslují každou notu. Stejně jako výztuhový prut H-Expanderä i dřevo Resinatorä se významně podílí na unikátním zvuku Hagstrom.

 
Tremar Virbato
 

Tremar Vibrato System

The Hagstrom Tremar Vibrato is a chrome laden, fine tuned piece of art with top notch vibrato performance. This stunningly light and responsive vintage style, top mount vibrato system, delivers impeccable tuning stability, without eating away at sustain or compromising your overall tone. Together with Hagstrom's own longtravel Tune-O-Matic roller bridge and the complementing, self-lubricating GraphTech TUSQ XL nut, you won't have to fret being out of tune with your Hagstrom Tremar type guitars.

Hagstrom Tremar Vibrato je malé umělecké dílo. Tento úžasně jemný a citlivý systém vibrata poskytuje bezchybnou stabilitu ladění a problémy s rozlaďováním tak můžete hodit za hlavu. 

 

Parametry:

typ: pololubová
tělo: laminovaný fládrovaný javor
krk: severoamerický javor, lepený
hmatník: Resinator
menzura: 628 mm
počet pražců: 22
radius: 15“
snímače: 2x HB, Hagstrom HJ-50, AlNiCo magnety
ovládání: 2x Volume, 2x Tone
přepínač: 3polohový
mechaniky: Hagstrom 18:1 Die-Cast
kobylka: pevná, tune-o-matic + tremolo
nultý pražec: GraphTech Black TusQ XL, 43 mm
výztuha krku H-Expander
 

Volitelné příslušenství:


Pevný kufr HSC55
Měkké pouzdro: HSBGE25

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kytary
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: