HAGSTROM Swede, Wild Cherry Transparent

Kód: HSSWEB04
Neohodnoceno
Značka: HAGSTROM
23 890 Kč 19 743,80 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Elektrická baskytara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka Hagstrom se vrací k modelové řadě Swede po téměř 40ti letech. Krátká, 30,75 palcovová (781 mm) menzura a mahagonové tělo i krk nabízí enormní sustain a snadnou hratelnist. Snímače jsou odvozeny od nepříliš vzdáleného bratrance Viking Bass a potěší hráče hledající zvukovou všestrannost - od tradičních po moderní - tyto snímače dodávají vše. Zahrňte 3pásmový přepínač, další genetický příspěvek od bratra Swede Bass a máte kvalitní, komfortní a všestraný nástroj. Humbuckery navíc můžete rozdělit přepínačem do módu single-coil.

H-Expander

H-Expander

Všechny elektrické i basové kytary Hagstrom jsou vybaveny naším patentovaným výztuhovým prutem H-Expanderä. Poskytuje vyvážené pnutí nejen na obou koncích krku, ale i po celé jeho délce. Pevná a lehká slitina umožňuje velmi nízký dohmat a úzký krk, což jsou dva faktory, které firmě Hagstrom vynesly reputaci značky, která má nejrychlejší krky. Výztuhové pruty H-Expanderä nejen poskytují dokonalou stabilitu krku, ale rovněž přispívají k jedinečnému zvuku kytar Hagstrom. Delší sustain a kulatý attack jsou jedny z charakteristik, které H-Expanderä dodává zvukové esenci kytar Hagstrom.

 Ladicí mechanika Hagstrom

Guitar Tuning Peg

Kytary Hagstrom využívají ladicí mechaniky s převodem 18:1 nebo 15:1 vlastní konstrukce, která zajišťuje přesně ladění. U modelů Viking a série baskytar HB používáme mechaniky s převodem 17:1.

Hmatník Resinator

Resinator Wood

Resinator je dřevěný kompozit, který má zároveň rovnoměrnější hustotu a je stabilnější než jakýkoliv jiný dřevěný produkt. Tyto charakteristiky eliminují slepá místa, která se občas vyskytují u standardních hmatníků. Resinator má konkrétní zvuk podobný vysoce kvalitnímu ebenu, ale bez problémů, které jsou pro eben obvyklé. Poskytuje stabilní a čistý tón a také přidává harmonické tóny, které jedinečně vykreslují každou notu. Stejně jako výztuhový prut H-Expanderä i dřevo Resinatorä se významně podílí na unikátním zvuku Hagstrom.

Hagstrom Sustain Block Tailpiece

Unikátní struník Hagstrom Sustain Block Tailpiece ™ je výsledkem konstrukčních prací zahájených v roce 1976 a poprvé se objevil na kytarách Swede a Super Swede vyrobených v roce 1978. Od té doby je charakteristickým rysem mnoha modelů Hagstrom s pevným tělem. Každá struna končí v jediném masivním mosazném bloku připojeném přímo k tělu kytary. Bloky jsou od sebe odděleny, aby se snížilo rušení mezi strunami, čímž se maximalizuje jedinečný přínos každé struny.

Parametry:

Tělo: Mahagon
Krk: mahagon, profil „D“
Barva: wild Cherry Transparent
Nultý pražec: GraphTech Black Tusq, šířka 40 mm
Hmatník: ResinatorTM s perleťovými bloky
Pražce: 21 pražců
Mechanika: Hagstrom 22: 1, chrom
Menzura: 30,75”(781 mm) 
Snímače: Hagstrom DynaRail AlNiCo-5 Humbucking Pickups
Ovládací prvky: 2 x Volume 2 x Tone w/ Push/Pull for independent Coil Splits
Struny: Strings: D'Addario (45-95)
 
 
 
Volitelná pouzdra:

Pevný kufr HSCB63

Gig bag: HSBGB40 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické baskytary
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: