HAGSTROM HL550, Natural Mahogany Gloss

Kód: HSHL55003
Neohodnoceno
Značka: HAGSTROM
27 790 Kč 22 966,94 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
30.4.2024

Semiakustická kytara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nekompromisně jazzová kytara. Příjemně teplý tón mahagonového klenutého těla HL550 a mahagonového krku je excelentně snímáno osuvným snímačem Hagstrom HF50 a kontrolován jediným volume a jedním tone ovladačem. 

Špičková jazzová kytara ze Švédska.

H-Expander

H-Expander

Všechny elektrické i basové kytary Hagstrom jsou vybaveny patentovaným výztuhovým prutem H-Expanderä. Poskytuje vyvážené pnutí nejen na obou koncích krku, ale i po celé jeho délce. Pevná a lehká slitina umožňuje velmi nízký dohmat a úzký krk, což jsou dva faktory, které firmě Hagstrom vynesly reputaci značky, která má nejrychlejší krky. Výztuhové pruty H-Expanderä nejen poskytují dokonalou stabilitu krku, ale rovněž přispívají k jedinečnému zvuku kytar Hagstrom. Delší sustain a kulatý attack jsou jedny z charakteristik, které H-Expanderä dodává zvukové esenci kytar Hagstrom.

Lepený krk

Set Neck

Hagstrom používá ve svých kytarách několik typů spojů krku. Náš recept na lepený krk je klasický a časem prověřený spoj Mortise & Tenon, který nejefektivněji přenáší energii strun z krku do těla, a lze ho najít spíše jen na dražších nástrojích na zakázku. Tým zkušených a zapálených řemeslníků ručně vyřezával každý spoj a tím zajišťoval dokonalé zpracování této tradiční techniky, kterou preferují celé generace kytarářů.

Ladicí mechanika Hagstrom

Guitar Tuning Peg

Kytary Hagstrom využívají ladicí mechaniky s převodem 18:1 nebo 15:1 vlastní konstrukce, která zajišťuje přesně ladění. U modelů Viking a série baskytar HB používáme mechaniky s převodem 17:1.

Dřevo Resinator

Resinator Wood

Resinato je dřevěný kompozit, který má zároveň rovnoměrnější hustotu a je stabilnější než jakýkoliv jiný dřevěný produkt. Tyto charakteristiky eliminují slepá místa, která se občas vyskytují u standardních hmatníků. Resinator má konkrétní zvuk podobný vysoce kvalitnímu ebenu, ale bez problémů, které jsou pro eben obvyklé. Poskytuje stabilní a čistý tón a také přidává harmonické tóny, které jedinečně vykreslují každou notu. Stejně jako výztuhový prut H-Expanderä i dřevo Resinatorä se významně podílí na unikátním zvuku Hagstrom.

Parametry:

Tělo: Mahagon,  laminovaný
Krk: Mahagon, lepený
Nultý pražec: Graphtech Black Tusq XL, šířka 43 mm
Hmatník: Resinator ™ Wood s  Pearloid Block vykládáním
Pražce: 22  pražců medium Jumbo
Mechanika: Hagstrom Design 18: 1 
Menzura: 24,75 “/ 628 mm
Snímače: 1x HF50 plovoucí
Ovládací prvky: 1x hlasitost, 1x tón
Kobylka: kobylka Jimmy Ebony s lichoběžníkovým struníkem
 
 
Volitelné příslušenství:
 
Hagstrom Case HSC56
Brašna Hagstrom: HSBGE26 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kytary
Hmotnost: 4.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: