HAGSTROM HL550, Natural Mahogany Gloss

Kód: HSHL55003
Neohodnoceno
Značka: HAGSTROM
23 990 Kč 19 826,45 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Semiakustická kytara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nekompromisně jazzová kytara. Příjemně teplý tón mahagonového klenutého těla HL550 a mahagonového krku je excelentně snímáno osuvným snímačem Hagstrom HF50 a kontrolován jediným volume a jedním tone ovladačem. 

Špičková jazzová kytara ze Švédska.

H-Expander

H-Expander

Všechny elektrické i basové kytary Hagstrom jsou vybaveny patentovaným výztuhovým prutem H-Expanderä. Poskytuje vyvážené pnutí nejen na obou koncích krku, ale i po celé jeho délce. Pevná a lehká slitina umožňuje velmi nízký dohmat a úzký krk, což jsou dva faktory, které firmě Hagstrom vynesly reputaci značky, která má nejrychlejší krky. Výztuhové pruty H-Expanderä nejen poskytují dokonalou stabilitu krku, ale rovněž přispívají k jedinečnému zvuku kytar Hagstrom. Delší sustain a kulatý attack jsou jedny z charakteristik, které H-Expanderä dodává zvukové esenci kytar Hagstrom.

Lepený krk

Set Neck

Hagstrom používá ve svých kytarách několik typů spojů krku. Náš recept na lepený krk je klasický a časem prověřený spoj Mortise & Tenon, který nejefektivněji přenáší energii strun z krku do těla, a lze ho najít spíše jen na dražších nástrojích na zakázku. Tým zkušených a zapálených řemeslníků ručně vyřezával každý spoj a tím zajišťoval dokonalé zpracování této tradiční techniky, kterou preferují celé generace kytarářů.

Ladicí mechanika Hagstrom

Guitar Tuning Peg

Kytary Hagstrom využívají ladicí mechaniky s převodem 18:1 nebo 15:1 vlastní konstrukce, která zajišťuje přesně ladění. U modelů Viking a série baskytar HB používáme mechaniky s převodem 17:1.

Dřevo Resinator

Resinator Wood

Resinato je dřevěný kompozit, který má zároveň rovnoměrnější hustotu a je stabilnější než jakýkoliv jiný dřevěný produkt. Tyto charakteristiky eliminují slepá místa, která se občas vyskytují u standardních hmatníků. Resinator má konkrétní zvuk podobný vysoce kvalitnímu ebenu, ale bez problémů, které jsou pro eben obvyklé. Poskytuje stabilní a čistý tón a také přidává harmonické tóny, které jedinečně vykreslují každou notu. Stejně jako výztuhový prut H-Expanderä i dřevo Resinatorä se významně podílí na unikátním zvuku Hagstrom.

Parametry:

Tělo: Mahagon,  laminovaný
Krk: Mahagon, lepený
Nultý pražec: Graphtech Black Tusq XL, šířka 43 mm
Hmatník: Resinator ™ Wood s  Pearloid Block vykládáním
Pražce: 22  pražců medium Jumbo
Mechanika: Hagstrom Design 18: 1 
Menzura: 24,75 “/ 628 mm
Snímače: 1x HF50 plovoucí
Ovládací prvky: 1x hlasitost, 1x tón
Kobylka: kobylka Jimmy Ebony s lichoběžníkovým struníkem
 
 
Volitelné příslušenství:
 
Hagstrom Case HSC56
Brašna Hagstrom: HSBGE26 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kytary
Hmotnost: 4.6 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: