HAGSTROM HJ800, Vintage Sunburst

Kód: HSHJ80005
Neohodnoceno
Značka: HAGSTROM
31 390 Kč 25 942,15 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Semiakustická kytara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mistrovské dílo Jimmyho D’Aquisto pro Hagstrom. Genialita mistra je vyjádřena skrz tuto nápadnou semiakustickou kytaru. Od masivní smrkové přední desky, spojení těla krku na 16 pražci až po 635 mm menzuru, je Jimmyho mistrovský dotek vpleten do duše Hagstrom's HJ800. Silné humbucker snímače Hagstrom Custom 58 AlNiCo produkují bohatý, plný jazzový tón s impozantním atakem. 

Špičkový nástroj pro fajnšmekry.

H-Expander

H-Expander

Všechny elektrické i basové kytary Hagstrom jsou vybaveny patentovaným výztuhovým prutem H-Expanderä. Poskytuje vyvážené pnutí nejen na obou koncích krku, ale i po celé jeho délce. Pevná a lehká slitina umožňuje velmi nízký dohmat a úzký krk, což jsou dva faktory, které firmě Hagstrom vynesly reputaci značky, která má nejrychlejší krky. Výztuhové pruty H-Expanderä nejen poskytují dokonalou stabilitu krku, ale rovněž přispívají k jedinečnému zvuku kytar Hagstrom. Delší sustain a kulatý attack jsou jedny z charakteristik, které H-Expanderä dodává zvukové esenci kytar Hagstrom.

Lepený krk

Set Neck

Hagstrom používá ve svých kytarách několik typů spojů krku. Náš recept na lepený krk je klasický a časem prověřený spoj Mortise & Tenon, který nejefektivněji přenáší energii strun z krku do těla, a lze ho najít spíše jen na dražších nástrojích na zakázku. Tým zkušených a zapálených řemeslníků ručně vyřezával každý spoj a tím zajišťoval dokonalé zpracování této tradiční techniky, kterou preferují celé generace kytarářů.

Ladicí mechanika Hagstrom

Guitar Tuning Peg

Kytary Hagstrom využívají ladicí mechaniky s převodem 18:1 nebo 15:1 vlastní konstrukce, která zajišťuje přesně ladění. U modelů Viking a série baskytar HB používáme mechaniky s převodem 17:1.

Dřevo Resinator

Resinator Wood

Resinato je dřevěný kompozit, který má zároveň rovnoměrnější hustotu a je stabilnější než jakýkoliv jiný dřevěný produkt. Tyto charakteristiky eliminují slepá místa, která se občas vyskytují u standardních hmatníků. Resinator má konkrétní zvuk podobný vysoce kvalitnímu ebenu, ale bez problémů, které jsou pro eben obvyklé. Poskytuje stabilní a čistý tón a také přidává harmonické tóny, které jedinečně vykreslují každou notu. Stejně jako výztuhový prut H-Expanderä i dřevo Resinatorä se významně podílí na unikátním zvuku Hagstrom.

Parametry:

Tělo: Kanadský javor na luby a zadní desku 
Vrchní deska: Masivní, výběrový smrk, klenutý
Krk: kanadský javor, lepený
Nultý pražec: Graphtech Black Tusq XL, šířka 43 mm
Hmatník: Resinator ™ Wood s  Pearloid Block vykládáním
Pražce: 21  pražců medium Jumbo
Mechanika: Hagstrom Design 18: 1 převodovka
Mechanika: 25 “/ 635 mm
Snímače: 2x Custom 58 AlNiCo-5 Humbucker
Ovládací prvky: Volume/Tone, 3cestný přepínač  (krk / oba / kobylka)
Kobylka: kobylka Jimmy Ebony s lichoběžníkovým struníkem
 
 
Volitelné příslušenství:


Pevný kufr HSC56
Měkké pouzdro: HSBGE26 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kytary
Hmotnost: 5.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: