HAGSTROM Alvar, Black

Kód: HSALVAR09
Neohodnoceno
Značka: HAGSTROM
23 390 Kč 19 330,58 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Elektrická semiakustická kytara

Detailní informace

Detailní popis produktu

V dávné severské mytologii byl bůh válečníků a elfů „Alvar“ význačným a mocným bojovníkem. Jak nám říká legenda, Alvar působil navenek klidně, ale snadno dokázal vyvolat bouři emocí. Současně byl dokonalým vzorem skutečného nejlepšího přítele, na kterého se vždy dalo spolehnout.

Značka Hagstrom hrdě představuje Hagstroma Alvara, menšího bratra Hagstroma Vikinga, který dokonale odpovídá svému severskému původu jako „Elf Warrior“, tedý elfí bojovník. Skutečný nejlepší přítel a společník v boji.

Tento semiakustický nástroj ve svém „drobném“  těle bude dokonalým přítelem pro hráče hledající semiakustiku v menší, kompaktní formě. Alvar sdílí mnoho prvků svého většího sourozence a vládne mocnou silou, navzdory svým menším rozměrům.

Elf-Warrior Alvar Vám hlídá záda.

Protože Alvar byl také známý tím, že má klidnou a pohodovou stránku své osobnosti, umí tento šestistrunný zázrak schopnost snadno vykouzlit i klidné a pohodové okamžiky. Ale pokud bitva trvá a zuří boj, vytrvá a svou bitevní sekerou rozdává mocné a dobře mířené údery. Tato kytara je robustní, soustředěná a odolná vůči zpětné vazbě i při vysokých hlasitostech a pořádném gainu.

Udělá vždy to, co po ní požadujete. Umí vyvinout zničující sílu, která hráče příjemně překvapí, audělá to s veškerou urputností, kterou může tato malá bestie ze sebe vydat. Její elegantní a štíhlé vícevrstvé javorové tělo a dobře nastavený javorový krk, které jsou klíčem k ostrému ataku a dlouhému sustainu. Dvojice humbuckerů Hagstrom HJ-50 přeměňují tuto chladnou kočku na zuřící zvíře pouhým přepnutím spínače.

Náš na míru zkonstruovaný RC-Circuit u všech nezávislých potenciometrů pomáhá udržovat Alvar klidný a utlumený, zatímco pootočením ovladačů vyvolá obávaného elfího válečníka. Hráči, kteří se již seznámili s Alvarem, byli šokováni výjimečným pocitem a flexibilní kontrolou tónu, a to navzdory jeho drobné ​​velikosti. Alvar prokazuje svou schopnost přejít z čistého tónu k agresivnímu válečnému ryku během okamžiku.

 

PARAMETRY:

Typ: Semiakustická kytara
Přední deska: Vrstvený javor
Výztuha krku: H-Expander
Hmatník: ResinatorTM
Rádius: 15"
Vykládání: Pearloid
Pražce: 22 Medium Jumbo
Menzura: 628,65 mm
Nultý pražec: GraphTech Black Tusq XL
Šířka nultého pražce: 43 mm
Snímače:  2 x Hagstrom HJ-50, AlNiCo-5 Humbucker, pochromovaný kryt
Přepínač: 3 polohový
Ovládání: 2 x hlasitost, 2 x tónová clona
Kobylka: Long Travel Tune-O-Matic s Hagstrom Trapeze struníkem
Mechanika: Hagstrom Design 18:1
Struny:  D'Addario (10-46)

Volitelné pouzdro

  • Kufr Hagstrom Case C-47
  • Pouzdro Hagstrom E24

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kytary
Hmotnost: 4.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: