PRESONUS Quantum 2626

Kód: APRE159
Neohodnoceno
Značka: PRESONUS
14 690 Kč 12 140,50 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Thunderbolt zvuková karta 8n/10 out analog, 2xADAT, WC, MIDI in/out

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální zvuková karta s rozhraním Thunderbolt 3. 192kHz/24bit, 2-sluchátkové výstupy, 8 mikrofonních vstupů, 2 Hi-z nástrojové linky, 8 AUX výstupů, Stereo Out.

  • Thunderbolt 3
  • BNC World Clock
  • Rozšíření ADAT In/Out
  • MIDI In/Out
  • 8 mikrofonních vstupů s předzesilovači XMAX
  • 2 HI-Z nástrojové vstupy
  • Studio One Artist Součástí

Zaměřeno na rychlost
 
Během konstrukce tohoto audio rozhraní se vše točilo kolem jednoho cíle: rychlost. Quantum proto nabízí vysokorychlostní Thunderbolt 2 rozhraní a architekturu přímého propojení s DAW bez DSP jednotky. Výsledkem je nejrychlejší rozhraní s nejnižší latencí, co Presonus nabízí.

Dálkové ovládání
 
Funkce Quantum můžete také ovládat pomocí ovládacího softwaru UC Surface, takže i když používáte nahrávací software třetí strany, přesto můžete mít dálkový přístup k nastavení rozhraní Quantum. Navíc obsahuje analyzátor v pro sledování audio signálu v reálném čase. UC Surface poskytuje rychlý přístup ke všemu, co potřebujete.

Je libo až 96 kanálů?
 
Quantum nabízí dva kombinované mikrofonní/nástrojové a šest mikrofonních/linkových vstupů, každý s digitálně řízeným předzesilovačem XMAX a samostatným zapínáním fantomového napájení +48V. Také máte k dispozici dva hlavní TRS výstupy, osm aux výstupů a dva nezávislé sluchátkové výstupy se samostatným ovládáním hlasitosti. Ale to je jen začátek. Díky dvěma digitálním rozhraním ADAT Optical I/O a rozhraní S/PDIF můžete mít až 18 dalších vstupů a výstupů. A pokud potřebujete ještě více vstupních a výstupních kanálů, můžete pomocí Thunderboltu kaskádovat až čtyři rozhraní Quantum a vytvořit tak monstrum s až 96 vstupy a výstupy. BNC word clock I/O zajišťuje dokonalou synchronizaci a samozřejmostí je i MIDI I/O.
 
Špičková kvalita
 
K dokonalému zvuku přispívají špičkové audiofilní digitální převodníky a přesný clock s minimálním jitterem. Quantum pracuje do samplovací frekvence 192 kHz a převodníky poskytují dynamický rozsah 120dB, což zajišťuje přirozené zachycení komplexní harmonické složky zvukového materiálu bez jakéhokoliv slyšitelného zkreslení. Předzesilovače XMAX navíc disponují nadstandardně velkým headroomem, širokým frekvenčním rozsahem a bohatým zvukem, kde slyšíte každý dech, přechod a zvukový detail.
 
Profesionální funkce pro produkční prostředí
 
Díky profesionálním funkcím se Quantum hodí do jakéhokoli nahrávacího a produkčního prostředí. Nechybí ovládací prvky Mute/Dim a Mono, zabudovaný talkback mikrofon, který je možné nasměrovat do libovolného mixu a také libovolný mix lze nasměrovat do jakéhokoliv sluchátkového výstupu. Všech 10 výstupů je stejnosměrně vázaných (DC coupled) a mohou tak poskytovat řídící napětí externímu analogovému zařízení. Přidejte to k rozšiřitelnosti rozhraní Quantum, flexibilnímu softwarovému balíčku, ohromující rychlosti a vynikající kvalitě zvuku, a máte nahrávací systém, který bude srdcem vašeho vysněného studia na několik let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvukové karty
Hmotnost: 3.54 kg
catalog_category: Studio > Audio rozhraní
elicence: ne
brand: Presonus > Audio rozhraní > Quantum
Připojení zvukové karty : THUNDERBOL
Recording/playback IN/OUT: 26x26
Mikrofonní vstupy: 8
Kytarové vstupy (HiZ): 2
Integrované DSP efekty: NE
Linkové vstupy: 6
Linkové výstupy: 10
Digitální vstupy: ADAT
Digitální výstupy: ADAT
Sluchátkové výstupy: 2
19" rack: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: