PRESONUS FaderPort 8

Kód: CPRE005
Neohodnoceno
Značka: PRESONUS
12 690 Kč 10 487,60 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024

USB DAW kontroler,8 dotykově citlivých 100mm motorizovaných faderů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fader Port 8 je 8kanálový USB kontroler pro váš DAW s 8 motorizovanými fadery 65 přizpůsobitelnými tlačítky. Nabízí pokročilé a inovativní ovládání vašeho DAW (digital audio workstation). Podporující protokol Mackie Control a HUI (kompatibilita se standardními DAW jako Logic Pro X, ProTools, Cubase a další). Optimalizován pro hlubší kontrolu PreSonus Studio One (včetně verze Artist)

 • 8 dotykových, motorizovaných faderů s rozsahem 100 mm
 • 8 displejů zobrazující klíčové informace o každé stopě a ovládaném parametru
 • Základní funkce Play, Stop, Fast Forward, Rewind Record, Loop okamžitě po ruce
 • Rychlý posun mezi značkami: Drop Marker Next / Prev Marker Next / Prev Event
 • Obecné ovládací prvky: Undo / Redo, All Arm, Solo / Mute Clear, Track Management, Click On / Off s tap tempem
 • Session Navigator poskytuje rychlou orientaci v mixu, posouváním tracků, posouváním na časové ose a mnohem více
 • Ovládání Level, Pan, Solo, Mute, Rec Arm pro každý kanál
 • Ovládání automatizace: Touch, Latch, Trim, Write, Read, Off
 • Volitelná funkce Faderu: editace pluginů, bus sends, panorama
 • Kompatibilní s MacOS / Windows® s nativní podporou Studio One® a protokolu HUI a Mackie Control Universal
 • Vstup pro nožní spínač (footswitch) pro hands-free start / stop
 • Připojení přes USB 2.0

Profesionální DAW kontroler

Doplňte počítačovou myš a klávesnici o výkonného společníka

I když jsou klávesnice a myš osvědčená zařízení pro ovládání DAW, mohou být mnohem efektivnější, pokud jsou používána společně s přesným hmatovým ovládáním. FaderPort 8 s osmi dotykovými, motorizovanými 100 mm fadery a 65 tlačítky pokrývajícími 78 různých funkcí můžete mít plnou hmatovou kontrolu nad celým mixem. Ovládejte automatizace, zoomujte audio stopy pro přesnou editaci, upravte tempo kliku jednoduchým „tap-tempo“, nastavujte parametry pluginů za pomocí reálných faderů a tlačítek, ovládejte aux mixy a samozřejmě nastavujte úrovně stop dotykem prstu. FaderPort 8 zásadně zpřesní a zefektivní váš pracovní postup.

 

Pracujte rychle a přesně

FaderPort 8 vás nenutí měnit způsob jakým jste doposud pracovali, pouze rozšiřuje vaše možnosti a může sloužit jako efektivní doplněk pro zrychlení vašeho mixování. Používejte dál klávesnici a myš tam kde slouží dobře a FaderPort 8 aplikujte pouze na ty úkony, kde možnosti těchto ovladačů nestačí. Velká podsvícená tlačítka FaderPortu umožňují rychlou navigaci a orientaci v mixu. Osm malých displejů na každém faderu poskytují dokonalou vizuální zpětnou vazbu o funkci, či stopě se kterou právě pracujete. FaderPort 8 je plně synchronizován s vaším DAW, takže pokud stopu, či funkci vyberete myší přímo v DAW, FaderPort 8 bude váš výběr následovat a nabídne další způsoby zpracování.

 


Přístup ke klíčovým funkcím jedním tlačítkem

Unikátní Session Navigator FaderPortu 8 poskytuje snadný přístup k osmi důležitým funkcím s maximální flexibilitou. Pomocí velkého otočného kodéru a doprovodných tlačítek procházejte plynule časovou osu, nebo využijte tlačítek se šipkami pro krokový posun, přiblížení, zvětšení či zmenšení stop. Přitom máte stále vizuální i hmatovou kontorolu nad poměry všech stop díky přesným motorizovaným faderům. Jakmile Session Navigator začnete používat, stane se pro vás nepostradatelným. 

* Funkce se mohou lišit v závislosti na vašem softwaru.

 

Univerzální kompatibilita - integrováno s Ableton Live

Přestože je FaderPort 8 kompatibilní s většinou softwaru třetích stran, nabízí ještě hlubší integraci s Ableton Live (verze 10.1.5 a novější). Procházejte klipy a scény, ovládejte hlasitost stopy a panorama nebo přepínejte Session a Arranger view. S FaderPortem 8 bude vaše práce rychlejší než kdy před tím.

A navíc, s každým FaderPortem 8 zakoupeným po 18. lednu 2020 získáte zdarma kopii Ableton Live Lite na váš My.PreSonus účet.

Díky podpoře protokolů Mackie Control a HUI je FaderPort 8 kompatibilní také s Logic Pro X, Cubase, Pro Tools a dalšími standardními DAW, bez nutnosti instalace ovladače. Stačí kontroler připojit pomocí přes USB a převzít kontrolu nad vaším mixem.

 


Optimalizován pro Studio One

Optimalizovaný režim pro DAW PreSonus Studio One® (včetně Studio One Artist) způsobí převrat ve vašem pracovním postupu. Pomocí Session navigátoru můžete rychle přesouvat eventy v Arranger window. Unikátní funkce Link nabízí okamžitou kontrolu jakéhokoliv parametru označeného myší pomocí velkého kodéru. Můžete si ale libovolně přizpůsobit další funkční tlačítka na míru vašemu pracovnímu postupu. 

S kompaktním kontrolerem FaderPort 8 si užijete podobný pocit jako při práci na klasické analogové konzoli, kdy máte všechny důležité ovládací prvky doslova po ruce a můžete pracovat s vybranými parametry hned několika stop současně. Vše rychle, intuitivně a efektivně.

 

Hlavní rysy:
 • 8 dotykově citlivých 100 mm dlouhých motorizovaných faderů
 • 8 informačních displejů („Scribble Strip“)* s vysokým rozlišením
 • Kompletní transportní ovládače: Play, Stop, Fast Forward, Rewind, Record, Loop
 • Ovládače markrů: Drop Marker, Next/Prev Marker, Next / Prev Event
 • Obecné ovládací prvky:  Undo/Redo, Arm All, Solo/Mute Clear, Track Management, Click On/Off s tap tempem
 • Session Navigator umožňuje rychlou kontrolu nad rolováním tracků, posouváním v časové ose, rolování v bankách kanálů a mnoho dalšími funkcemi
 • Ovladače kanálu: Level, Pan, Solo, Mute, Rec Arm
 • Ovládače automatizace: Touch, Latch, Trim, Write, Read, Off
 • Volitelné funkce faderu: plug-in edit, bus sends, pan
 • Kompatibilita s macOS / Windows, plná podpora programu StudioOne
 • Podpora HUI a Mackie Control protokolu
 • Vstup pro nožní ovládač – možnost spouštění start/stop
 • USB 2.0 připojení
 
 
* termínem Scribble Strip se označuje místo/ prostor zvukaři používaný pro popis či pojmenování kanálů (bass, kop, snare, guitar, atd.) pro rychlou identifikaci. U moderních pultů či DAW ovládačů jsou popisky nahrazeny malými informačními displeji umožňující u kanálu uložit a následně zobrazit více parametrů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Studio
Hmotnost: 2.72 kg
catalog_category: Studio > DAW kontrolery
elicence: ne
brand: Presonus > DAW kontolery > FaderPort
Použití kontroleru: MIXAZ
Počet knobů: 1
Počet faderů: 8
Motorizované fadery: ANO
Počet padů: 0
Jog wheel: NE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: