PRESONUS ERIS SUB 8

Kód: RPRE012
Neohodnoceno
Značka: PRESONUS
4 590 Kč 3 793,39 Kč bez DPH
Na dotaz

100W, 8",SUB, aktivní Low-pass vyhýbka, High-pass filtr

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní 8" subwoofer navržený speciálně pro doplnění basového pásma studiových monitorů řady ERIS

  • Aktivní reprobox
  • 8" reproduktor
  • Zesilovač typu A/B 100W (50W RMS)
  • Low pass filtr 50Hz - 130hz, high pass filtr, otočení polarity, 
  • L/R vstup JACK/ Cinch
  • L/R výstup JACK/Cinch
  • Ideální pro doplnění ERIS 3.5 / ERIS 4.5

Nejlepší subwoofer pro monitory Eris.

 Eris Sub8 je prvním subwooferem z nejprodávanější a vychvalované řady studiových monitorů Eris. Nazvali jsme ho Eris, protože byl od základu navržen tak, aby byl součástí této klasické řady a rozšířil tak její zvuk a frekvenční rozsah. Samozřejmě si zahraje i s jinými monitory, ale pokud už máte doma nebo ve studiu pár Eris, Eris Sub8 je tím nejlepším subwooferem, který k nim můžete pořídit, a přidat tak do svého pokoje trochu toho dunění. 

Vše funguje a vše hraje.

 I když jsme Sub8 navrhli tak, aby doplňoval naše menší formáty mediálních referenčních monitorů Eris, víme také, že hráči a pařmeni i fanoušci filmů si všichni stále dokola užívají chrčení svých reproduktorů. Ti všichni si nyní mohou oddechnout, protože Eris Sub8 zvýší výkon jakékoli konfigurace napájených reproduktorů v domácím kině nebo hráčském vybavení.

Maximalizujte frekvenční odezvu a přesnost.

Překvapivě výkonný 100-wattový Eris Sub8 klesá až na burácejících 30 Hz - celých 50 Hz pod Eris 3.5. Tvrdší a preciznější monitoring vaší práce přinese lepší mixy, protože přesně uslyšíte, co děláte. Zejména pro producenty EDM a hip-hopu je subwoofer nutností. Eris Sub8 umožňuje přirozeně rozšířit frekvenční rozsah monitorů Eris E3.5 nebo E4.5 a to způsobem vhodným pro menší místnosti - tedy přesně tam, kde tyto monitory vynikají.

 Plná kontrola a konektivita.

Díky solidní vybavenosti vstupů a výstupů budete moci přizpůsobit konfiguraci Eris Sub8 přesně vašim potřebám pro mix a poslech. Své stávající monitory můžete připojit přes Ľ ”TRS nebo RCA, nastavit vstupní úroveň podle svých představ a dokonce obrátit polaritu. A co je nejdůležitější, máte k dispozici i ovládání High Pass Filter a Low Pass Crossover, které umožní nastavit přesný nízkofrekvenční bod, ve kterém přestanou fungovat vaše hlavní monitory. Tím se vyhnete nadměrnému a rozmazanému nízkofrekvenčnímu přednesu, ke kterému dochází bez použití crossoveru, kdy nízké frekvence posloucháte v nadbytečné a duplicitní míře. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Studiové monitory
Hmotnost: 7.26 kg
catalog_category: Studio > Subwoofery
elicence: ne
brand: Presonus > Monitoring > Poslechové monitory > Subwoofery
Velikost reproduktoru: 8"
Barva: CERNA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: