PRESONUS AIR18s

Kód: OPRE108
Neohodnoceno
Značka: PRESONUS
23 990 Kč 19 826,45 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Aktivní subwoofer, 18"LF, 600W, 137dB, DSP, 2x XLR/TRS In

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silné, čisté a přesné basy

 
AIR18s je subwoofer, který byl vytvořen jako doplněk pro PA bedny AIR10, AIR12 a AIR15. Obohatí ozvučovací systém o silný, čistý a přesný basový spodek. Díky 18“ reproduktoru, živenému zesilovačem třídy D se špičkovým výkonem 1200W, dostanete detailní basy až do frekvence 35Hz. I přesto je stále dobře přenosný a hodí se tedy pro mobilní použití, ale stejně dobře najde uplatnění v pevných ozvučovacích instalacích.
 
Každý prostor má svou jedinečnou akustiku a také je mnoho situací, které kladou různé požadavky na zvukový systém. Proto jsou subwoofery AIR řady vybaveny řadou různých presetů, které usnadňují základní nastavení pro dané situace. Můžete nastavit subwoofer pro klasické využití jako FOH bedny nebo třeba zesílit nejnižší spodek pomocí presetu Mo’ Bass. Nebo můžete nastavit sub jako součást ozvučovacího pole. Nechybí ani možnost otočení fáze, lowpass filtr pro nastavení dělící frekvence, nastavení úrovně výkonového zesilovače nebo nastavení režimu přední LED pro indikaci limiteru.
 
I přesto, že má AIR18s robustní konstrukci určenou pro tahání sem a tam, je mnohem kompaktnější a lehčí, než byste očekávali od takto výkonného subwooferu. K dobré mobilitě přispívají i integrovaná kolečka a ergonomická držadla na obou stranách. AIR18s má dva kombo XLR/TRS vstupy s ovládáním úrovně a jsou k dispozici i Thru výstupy při zapojení do větších sestav.
 
I když je AIR18s vytvořen jako doplněk k PA bednám AIR série, přesto jej můžete velmi dobře využít prakticky s jakoukoliv PA bednou. Ať použijete jakoukoliv širokopásmovou bednu, s tímto subwooferem prostě získáte lepší a kvalitnější basovou odezvu. AIR18s disponují nastavitelným zpožděním, takže je velmi lehce přidáte k jakékoliv konfiguraci, ať už bude subwoofer pod PA bednou nebo součástí sub pole anebo jej umístíte o pár kroků dál. AIR subwoofery také mají proměnný lowpass filtr, takže můžete najít a nastavit nejlepší dělící frekvenci pro vaše ozvučení. Nabízí se také optimalizované nastavení pro AIR10, AIR12 a AIR15 bedny.
 
Většina subwooferů vyzařuje v podstatě do všech směrů celým povrchem, což může způsobovat nežádoucí zpětnou vazbu na pódiu a ztěžuje tak monitoring. Vytvoření subwooferového pole pomáhá udržovat zvukovou energii mimo stage a směřovat ji do hlediště, kde je potřeba. Subwoofery AIR série poskytují nástroje se kterými je vytvoření takovýchto polí velmi jednoduché.
 
Díky flexibilnímu připojení, robustnímu provedení a mocnému výkonu zesilovače třídy D dodává AIR18s všestrannost a sílu potřebnou pro fixní instalace. Ale díky své lehkosti a mobilitě je skvělou volbou i pro mobilní použití. Ačkoliv je vytvořen tak, aby doplňoval PA bedny AIR série, přesto je výborným společníkem pro systémy vytvořené z reproduktorů třetích stran. Co je ale nejdůležitější, zní skvěle a poskytují vynikající čistou a přirozenou reprodukci basů.
 
 
Parametry:
 • Frekvenční rozsah: 35 – 150 Hz
 • Maximální tlak: 127 dB SPL
 • Membrána: 18“ (3“ cívka)
 • Zesilovač: 1200W špičkově (600W trvale), třída D
 • Vstupy: 2x XLR/TRS linka
 • Výstup: 2x XLR
 • DSP: LCD displej s EQ a různými presety
 • Box: 15mm deska
 • Mřížka: 1,2mm ocel
 • Madla: 2 po stranách
 • Rozměry: 662 mm x 490 mm x 650 mm
 • Hmotnost: 38kg
 • Napájení : 115V / 230V ~50/60 přepínatelné, 5.3A (230V-50 Hz), 10.6A (120V)
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Reproboxy a ozvučení
Hmotnost: 44.49 kg
catalog_category: Ozvučení & Pódium > Aktivní subwoofery
elicence: ne
brand: Presonus > Aktivní PA reproboxy > AIR
Velikost reproduktoru: 18"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: