IK MULTIMEDIA iRig Stream

Kód: SIKM765
Neohodnoceno
Značka: IK MULTIMEDIA
2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Zvuková karta pro iOS, Mac/PC, stereo RCA input, 24-bit / 48kHz

Detailní informace

Detailní popis produktu

iRig Stream je jednoduché mobilní zvukové rozhraní určené především ke sdílení hudebního materiálu s online světem, kompatibilní s iOS / Android zařízeními a počítači Mac/PC.

  • Stereo linkový vstup přes konektory RCA
  • LED indikátory úrovně hlasitosti pro rychlé nastaveni požadovaného gainu
  • Až 24bitové / 48 kHz rozlišení pro křišťálově čistý zvuk
  • Pre-mix audio zdroje na stereo nebo mono
  • Funkce Loop-back míchá příchozí signály se zvukem vašeho zařízení
  • Sluchátkový výstup s integrovaným mikrofonním vstupem pro možnost mluvy do spuštěné hudby
  • Napájeno z připojeného zařízení
  • Pracuje s celou řadou populárních audio aplikací
  • Obsažená kabeláž: Lightning / mini-DIN, USB-C / mini-DIN, USB-A / mini-DIN (všechny s délkou 60 cm)

Moderní mobilní zařízení usnadňují sdílení hudby s celým světem. Sociální sítě a smartphony se staly klíčovým aspektem pro spojení kapel a muzikantů se svými fanoušky. Od živých přenosů na Instagramu, po videa na YouTube, seznamy skladeb pro SoundCloud a další…

 iRig Stream umožňuje připojit různá audio zařízení, jako např. mixážní pult a další k vašemu smartphonu nebo počítači a díky praktickým funkcím navrženými právě pro dnešní nejpopulárnější platformy usnadňuje připojení ke všem oblíbeným aplikacím. Ať už jde o mono nebo stereo, živé hraní nebo existující mix, iRig Stream vás připojí ke všem vašim oblíbeným streamingovým aplikacím, takže se můžete okamžitě spojit s posluchači.

S přiloženými kabely USB-A, USB-C a Lightning se jednoduše připojíte do všech zařízení iPhone, iPad a Android, jakož i do počítačů Mac a PC. Dva linkové RCA vstupy jsou ideální pro propojení DJ nebo vícekanálových mixů, ale jsou skvělé i pro připojení kláves, syntezátorů a bicích modulů. Ať už chcete streamovat vlastníj DJ set, nahrát zkoušku kapely, jamovat spolu s oblíbenou skladbou nebo dokonce hostit podcast, iRig Stream umí připojit obrovskou škálu zařízení.

iRig Stream nabízí 24bit / 48 kHz A / D a D / A převodníky pro zajištění čistého, profesionálního signálu bez ohledu na platformu, ke které je připojen. Regulovatelný vstupní gain a snadno čitelné indikátory úrovně vám v okamžiku umožní nastavit požadovanou úroveň zvuku.

iRig Stream obsahuje vstupní TRRS konektor pro sluchátka / mikrofon, který je zapojený stejně jako u smartphonů, takže můžete mluvit současně s přehrávaným hudebním materiálem. Mikrofonní vstup, který nabízí i nastavení hlasitosti, je přimíchán ke stereofonním vstupům, aby byla zajištěna spolupráce s jakoukoli aplikací. Pozitivní je i fakt, že konektor TRRS je kompatibilní s většinou sluchátek s vestavěným mikrofonem ale také s produkty IK, jako jsou iRig Mic Lav, iRig Mic a iRig Pre, což nabízí širokou škálu použití pro každou situaci.

Pokud jste někdy zkoušeli streamování nebo sdílení zvuku na sociálních sítích, víte, že mnoho aplikací podporuje pouze mono signál. iRig Stream nabízí mono / stereo přepínač pro kompenzaci signálu. Stereo pozice reprodukuje oba vstupy jako levý a pravý kanál a Mono pozice mixuje oba kanály do jednoho při čemž neztratíte nic ze signálů obou kanálů.

iRig Stream nabízí užitečnou funkci „loopback“, která umožňuje míchat výstup vašeho zařízení s příchozím signálem. Natáhnete do své oblíbené hudební aplikace svůj „backing track“, hrejte současně s ním na svůj nástroj a zároveň posílejte oba signály společně do videa nebo živého přenosu – vše na jednom zařízení!

iRig Stream pracuje s jakoukoli aplikací, která nahrává nebo streamuje zvuk nebo video, takže existují mnohé způsoby, jak jej používat. Pro začátek vám IK nabízí aplikaci iRig Recorder 3 LE (iPhone / iPad / Android) - snadno použitelnou a vysoce kvalitní aplikace pro nahrávání zvuku a videa.

 iRig Stream je ideální pro použití na cestách. Díky svým dostatečně kompaktním rozměrům ho snadno dáte např. do kapsy batohu. Je napájen z připojeného zařízení, ale může se také dobíjet pomocí volitelného zdroje napájení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvukové karty
Hmotnost: 0.39 kg
catalog_category: Smartphone audio / video > Audio rozhraní
elicence: ne
brand: IK Multimedia > Audio & MIDI rozhraní
Připojení zvukové karty : Lightning
Recording/playback IN/OUT: 2x2
Mikrofonní vstupy: 1
Kytarové vstupy (HiZ): 0
Integrované DSP efekty: NE
Linkové vstupy: 2
Linkové výstupy: 2
Digitální vstupy: 0
Digitální výstupy: 0
Sluchátkové výstupy: 1
19" rack: NE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: