IK MULTIMEDIA iRig PRO I/O

Kód: SIKM843
Neohodnoceno
Značka: IK MULTIMEDIA
3 190 Kč 2 636,36 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Mobilní zvuková karta pro iOS,Android,Mac/PC,24-bit/96kHz, MIDI

Detailní informace

Detailní popis produktu

IK Multimedia iRig Pro I/O je USB Audio rozhraní s úžasným rozlišením (24-bit/96kHz) pro iOS, Android, Mac a PC. Nabízí kombinovaný vstup hi-Z jack / XLR, Stereo výstup pro sluchátka, MIDI I/O, a fantomové napájení 48V pro váš kondenzátorový mikrofon. K audio rozhraní dostanete také pořadný balík úžitečného softwaru ke stažení zdarma (Mac/PC/iOS/Android).

  • Vzorkovací frekvence 24 bitů / 96 kHz poskytuje A/D konverzi ve studiové kvalitě
  • 1/4 "hi-Z / XLR Neutrik vstup, MIDI i/o a Lightning/USB port poskytují širokou konektivitu
  • Stereofonní výstup 1/8 "s předzesilovačem a ovládáním úrovně pro snadný monitoring
  • Lightning port lze použít s zařízením iOS současně při monitorování prostřednictvím 1/8 "stereo výstupu
  • 48V fantom napájení pro jakýkoliv kondenzátorový mikrofon
  • Možno napájet pomocí baterie, nebo volitelným zdrojem stejnosměrného napětí 5.4 V, který nabíjí zařízení iOS
  • Kabely MIDI, Lightning a USB a 2 AA baterie jsou součástí balení

Vaše nové mobilní studio do kapsy

 
iRig Pro I/O je další generací audio rozhraní iRig Pro, prvního mobilního rozhraní, prostřednictvím kterého můžete propojit jakékoli studiové vybavení s iPhone, iPad, Mac, PC nebo Android zařízením a nahrávat či přehrávat prakticky cokoliv kdekoliv.
 
iRig Pro I/O v sobě kombinuje jak audio, tak MIDI rozhraní a byl vytvořen proto, abyste mohli snadno připojit a využívat pokud možno jakékoliv studiové vybavení i přímo v terénu na cestách. Tento cíl splňuje velmi dobře. Můžete k němu totiž připojit studiový nebo vokální mikrofon, kytaru, basu, klávesy, zvukový modul, MIDI kontroler … prostě prakticky cokoliv.
 
Nadstandardní výbava
Srdcem tohoto audio rozhraní jsou 24-bit AD a DA převodníky, které pracují se samplovací frekvencí až 96 kHz a poskytují tak studiovou kvalitu. Jak už bylo zmíněno, lze k iRig Pro I/O připojit i studiový mikrofon, a to zejména díky XLR konektoru a podpoře +48V fantomového napájení, které je nutné pro kondenzátorové mikrofony. Nově také obsahuje velký přehledný knob pro nastavení zesílení a tak nastavení správné úrovně je otázkou okamžiku. iRig Pro I/O také nabízí 6,3mm Hi-Z jack pro připojení nástroje s pasivním nebo aktivním snímačem. Je také vybaven MIDI rozhraním, takže můžete snadno využít a ovládat svou MIDI výbavu.
 
Jedna z hlavních výhod iRig Pro I/O je audio výstup v podobě sluchátkového 3,5mm stereo jacku, který má samostatné ovládání hlasitosti. Můžete tak přehrávat, nahrávat či monitorovat audio s patřičnou hloubkou a headroomem, který přísluší pouze tradiční studiové výbavě.
 
Konektivita a napájení
iRig Pro I/O je vybaven Lightning a USB kabelem, takže jej lze připojit k jakémukoliv kompatibilnímu  iPhone, iPad, Mac, PC nebo Android zařízení. Také možností napájení je několik. Při samostatném použití s iPhone, iPad nebo Android zařízením můžete napájet iRig Pro I/O pomocí dvou tužkových (AA) baterií, které poskytují dostatek energie pro +48V fantomové napájení kondenzátorových mikrofonů. Když použijete iRig PSU 3A síťový adaptér, tak můžete dokonce nabíjet iPhone nebo iPad skrze iRig Pro I/O. Při použití s Mac/PC je možné napájet iRig Pro I/O z USB portu počítače.
 
Softwarová výbava
Za zmínku stojí jistě i softwarová výbava v hodnotě €550, která v sobě zahrnuje plné verze softwaru AmpliTube pro iOS, AmpliTube 4 pro Mac/PC, SampleTank 3 SE, T-RackS Deluxe s Mic Room a další.
 
 
Informace, včetně detailní specifikace, naleznete také na stránkách výrobce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvukové karty
Hmotnost: 0.59 kg
catalog_category: Smartphone audio / video > Audio rozhraní
elicence: ne
brand: IK Multimedia > Audio & MIDI rozhraní
Připojení zvukové karty : Lightning
Recording/playback IN/OUT: 1x2
Mikrofonní vstupy: 1
Kytarové vstupy (HiZ): 2
Integrované DSP efekty: NE
Linkové vstupy: 0
Linkové výstupy: 2
Digitální vstupy: 0
Digitální výstupy: 0
Sluchátkové výstupy: 1
19" rack: NE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: