IK MULTIMEDIA iRig PRO Duo I/O

Kód: SIKM844
Neohodnoceno
Značka: IK MULTIMEDIA
4 890 Kč 4 041,32 Kč bez DPH
Na dotaz

Mobilní zvuková karta pro iOS,Android,Mac/PC, 2 kanály

Detailní informace

Detailní popis produktu

IK Multimedia iRig Pro Duo I/O je 2-kanálové audio/MIDI rozhraní pro iOS, Android, Mac a PC. Přenosné USBzvukové rozhraní USB se 2 vstupy pro mikrofon / linku, 2 symetrickými výstupy, MIDI I/O, výstupem pro sluchátka, 24bitovým rozlišením, 48V fantomovým napájením a balíčkem softwaru - Mac / PC / iOS / Android

 • Zcela mobilní dvoukanálové audio rozhraní pro  iPhone, iPad, Android, Mac a PC
 • Simultánní dvoukanálový záznam jakéhokoliv nástroje
 • Ultra-kompaktní provedení pro extrémní mobilitu
 • Dva XLR/TRS kombo vstupy
 • Dva ultra-nízkošumové předzesilovače studiové kvality
 • Nezávislé nastavení zesílení vstupu
 • 48V fantomové napájení
 • Napájení z baterií (2 AA baterie), ze zařízení nebo z DC adaptéru (není součástí)
 • 24-bit AD-DA převodníky
 • Dva 1/4” přepínatelné TRS symetrické výstupy
 • 3.5 mm sluchátkový výstup s regulací hlasitosti
 • MIDI IN/OUT jacky
 • mini-DIN > Lighting, Micro USB OTG a standardní USB kabel
 • Navržen a vyroben v Itálii

Extrémně mobilní, plně vybavené dvoukanálové audio rozhraní

„Skutečně mobilní“ znamená, že je zcela soběstačné, nezávislé na externím napájení, v kompaktním provedení a připraveny k použití kdykoliv, kdekoliv a s čímkoliv.
 
Extrémní mobilita a konektivita
 
První unikátní vlastností, která umožňuje nahrávat kdekoli, je komplexní způsob napájení. iRig Pro DUO totiž může být napájen dvěma AA bateriemi a neodebírá tudíž žádnou energii z připojeného iPhone nebo iPad. A pokud využijete přiložený USB nebo Micro USB OTG kabel připojený k notebooku nebo zařízení Android, může být iRig Pro DUO napájen buď z připojeného zařízení a nebo opět z vlastních baterií. A co když jste zpátky ve studiu? Pak můžete iRig Pro DUO napájet ze sítě s pomocí napájecího adaptéru.
 
Druhou skvělou věcí je konektivita nástrojů, která vám umožňuje připojit všechny možné různé nástroje, a vždy dostanete perfektní zvuk. iRig Pro DUO poskytuje vysoce kvalitní 24-bit záznam a zároveň plug-and-play jednoduchost. Je vybaven dvěma kanály s XLR/TRS kombo vstupy a také fantomovým napájením +48V, takže můžete připojit cokoliv od kondenzátorového mikrofonu přes kytaru, basu až po klávesy a další zařízení. Křišťálově čisté extra nízkošumové předzesilovače s velkým headroomem zajišťují profesionální úroveň zvuku, kamkoliv se vydáte.
 
Pro všechny platformy
 
iRig Pro DUO také přináší konektivitu napříč všemi platformami. Můžete k něj připojit iPhone, iPad, Android zařízení, Mac, PC – a dostanete Lightning, USB-OTG a USB kabel, takže ať jste kdekoliv a k jakémukoliv zařízení se dostanete, vždy se připojíte. A navíc iRig Pro Duo přichází s balíkem softwaru a aplikací pro každou z využitelných platforem.
 
Kompaktnost a výbava
 
iRig Pro DUO je nejmenší plně vybavené dvoukanálové audio rozhraní na trhu. Jeho elegantní design je navržen tak, aby zvládal úskalí nahrávání na cestách, jedno za druhým. Má ideální velikost – snadno se vejde do ruky či do kapsy.
 
iRig Pro DUO však není vynikající nástroj jen pro audio. Můžete k němu připojit také své oblíbené MIDI kontrolery, a to díky speciálním TRS/MINI-DIN kabelům a samostatným MIDI in/out jackům.
 
 
Monitoring & výstupy
 
Monitoring mixů nebo vstupů je hračka. K dispozici jsou dva symetrické TRS výstupy, které umožňují poslat signál s nulovou latencí přímo do poslechových monitorů nebo přenosných reproduktorů. Tyto výstupy poskytují úžasně jasný zvukový signál. Přepínačem Direct Monitor můžete zvolit, zda budete poslouchat přímý vstupní signál nebo zpracovaný signál z počítače či zařízení. Nechybí ani velmi kvalitní sluchátkový výstup s regulací hlasitosti, takže můžete monitorovat nahrávání či playback v reálném čase také na vašich oblíbených sluchátkách.
 
Zcela plovoucí konstrukce symetrických výstupů chrání před potenciálními problémy se zemní smyčkou nebo brumem při propojení s napájeným iOS zařízením nebo notebookem. Takto vynikající konstrukci oceníte zejména na pódiu, aniž byste museli používat speciální kabely či DI boxy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvukové karty
Hmotnost: 0.59 kg
catalog_category: Smartphone audio / video > Audio rozhraní
elicence: ne
brand: IK Multimedia > Audio & MIDI rozhraní
Připojení zvukové karty : Lightning
Recording/playback IN/OUT: 2x2
Mikrofonní vstupy: 2
Kytarové vstupy (HiZ): 2
Integrované DSP efekty: NE
Linkové vstupy: 0
Linkové výstupy: 2
Digitální vstupy: 0
Digitální výstupy: 0
Sluchátkové výstupy: 1
19" rack: NE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: