IK MULTIMEDIA iRig Mic Video

Kód: SIKM882
Neohodnoceno
Značka: IK MULTIMEDIA
3 190 Kč 2 636,36 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Univerzální digitální shotgun mikrofon,24bit/96kHz, kondenzátor

Detailní informace

Detailní popis produktu

iRig Mic Video je mikrofon typu „shotgun“ určený pro široké spektrem zařízení - smartphony, tablety, a díky adaptéru na „fotografickou botičku“ i s fotoaparáty a videokamerami. Disponuje vlastními 24bit/96 kHz převodníky a 10dB předzesilovačem.

  • Mikrofon typu „shotgun“
  • Pozlacená kondenzátorová mikrofonní kapsle
  • Profesionální kvalita zvuku
  • 24bit / 96 kHz převodníky pro křišťálově čistý zvuk
  • Sluchátkový výstup s přepínačem volby „přímý / zpracovaný“ signál
  • Magnetické uchycení k zařízení, funkční i s pouzdrem telefonu
  • Fotografická botička pro použití s digitálními fotoaparáty (baterie CR1632 není součástí balení)
  • Součástí balení kabely Lightning, Micro-USB a USB-C a protivětrná ochrana
  • Pracuje prakticky se všemi aplikacemi pro audio a video

iRig Mic Video je digitální „shotgun“ mikrofon, který poskytuje krystalicky čistý zvuk s potlačeným šumem a ruchem mimo osu mikrofonu. Nalezne uplatnění od vysílání zpravodajství, přes záznamy koncertů a všeho mezi tím.  

Mikrofon je kompatibilní s nejširším spektrem zařízení – smartphony, tablety, a díky adaptéru na „fotografickou botičku“ i s fotoaparáty a videokamerami, takže s několika možnostmi montáže můžete skákat z jedné scény na druhou.
Díky profesionálním funkcím, nastavitelnými možnostmi monitoringu a flexibilitě při venkovní použití budete mít pokaždé zaznamenán skvělý zvuk.

 

iRig Mic Video je vybaven kondenzátorovou pozlacenou mikrofonní kapsli s úzce směrovou charakteristikou, takže zaostřuje přímo na snímaný objekt a eliminuje rušivý hluk pozadí a okolní zvuky. Interní 24bit. / 96kHz převodníky zaručují tichý a čistý průběh signálu. iRig Mic Video je také prvním „shutgun“ mikrofonem pro smartphony, který nabízí nastavitelný gain. Pro eliminaci poryvů vetřu při venkovním natáčení je vybaven protivětrnou ochranou.  

 

iRig Mic Video bezpečně a za pár vteřin připojíte na požadované místo smartphonu díky inovativnímu magnetickému systému uchycení, a to i v případě, že je telefon v pouzdře. Pro přichycení na DSLR nebo kameru slouží adapter na “fotografickou botičku“.

 

Pro fotoaparáty DSLR nabízí iRig Mic Video 10dB předzesilovač, který zesiluje signál dříve, než se dostane do fotoaparátu, čím se eliminuje veškerý šum generovaný vestavěnými zvukovými obvody fotoaparátu na minimum.

Pro pohodlnou a diskrétní kontrolu signálů je mikrofon vybaven vícebarevnou LED. Sluchátkový výstup umožňuje monitoring přímého signálu v reálnem čase, nebo poslouchat již zaznamenaný zvuk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kondenzátorové mikrofony
Hmotnost: 0.16 kg
catalog_category: Streaming, Youtube, Podcast > Mikrofony > Mikrofony pro video a foto
elicence: ne
brand: IK Multimedia > Mikrofony

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: