IK MULTIMEDIA iRig Mic Lav 2 Pack

Kód: SIKM816
Neohodnoceno
Značka: IK MULTIMEDIA
2 190 Kč 1 809,92 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
30.4.2024

Klopový mikrofon pro mobilní zařízení, 2 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

IK Multimedia iRig Mic Lavalier Microphone je cenově dostupý kompaktní profesionální klopový mikrofon pro iPhone, iPad, iPod Touch a Android. Jedná se o výhodný balíček dvou iRig Mic Lav.

 • Sada dvou Elektretových kondenzátorových mikrofonů
 • Pro mobilní zařízení, jako jsou smartphony, tablety..
 • Všesměrová charakteristika
 • Frekvenční rozsah: 30 - 16000 Hz
 • Konektor mini jack TRRS
 • Připojení sluchátek nebo druhého mikrofonu (přepínatelné)
 • Kompatibilní s jakoukoli audio / video aplikací, která přijímá zvuk z headset portu
 • Připojení v mobilním zařízení musí odpovídat standardu CTIA / AHJ (T-R-R-S = HP vlevo, HP vpravo, zem, mikrofon) - pro zařízení Android zkontrolujte pokyny výrobce
 • Zařízení Apple iOS vyžadují iOS 4.3 nebo novější
 • Všechny modely iPhone, iPad a iPod Touch jsou kompatibilní
 • Délka kabelu: 1500 mm
 • Hmotnost: 23 g
 • Zahrnuje windscreen, připínatelný klip na oblečení a přepravní pouzdro
Jsi vizionářský kameraman, neohrožený novinář nebo oddaný tvůrce podcastů? A když jsi v terénu, chceš být schopen zaznamenat vysoce kvalitní zvuk s klopovám mikrofonem a volností hands-free, aniž bys musel vykrást banku? Tak v tom případě je iRig Mic Lav pro přímo pro tebe.
 
iRIg Mic Lav je cenově dostupý kompaktní profesionální klopový mikrofon pro iPhone, iPad, iPod Touch a Android.
 
Obrovskou výhodou oproti ostatním podobným mikrofonům je možnost řetězení. To znamená, že můžete snadno zřetězit za sebe dva iRig Mic Lav a připojit je k jednomu zřízení. iRig Mic Lav zachycuje zvuk ve vysoké kvalitě díky své všesměrové kondenzátorové kapsli a pěnovému pop filtru. Nahrávání je velmi pohodlné také díky monitorovacímu sluchátkovému výstupu, bezpečnému montážnímu klipu, velkoryse dlouhému kabelu a odolnému designu.
 
Mobilita
iRIg Mic Lav vám dává schopnost nahrávat skvěle znějící zvuk kdykoliv a kdekoliv. Je navržen tak, aby splňoval náročné požadavky profesionálních zvukových techniků. Jeho všesměrová kondenzátorová kapsle umožňuje zachytit křišťálově čistý zvuk ze všech směrů a to v rozsahu 30 Hz až 16 kHz. Dodává se s pěnovým pop filtrem, pro eliminaci nežádoucích vlivů explozivních souhlásek nebo větru. Stejně jako všechny dobré klopové mikrofony má odolný úchytný klip, který můžete snadno připevnit na tričko, do klopy nebo na jiný materiál.
 
Monitoring
Nahrání skvělého zvuku v terénu vyžaduje víc než jen vynikající technologii mikrofonu. Chcete-li získat nejlepší zvuk, musíte být schopni monitorovat zvuk v průběhu nahrávání. Ne všechny klopové mikrofony nabízejí monitoring, ale iRig Mic Lav ano. Ve skutečnosti, je první mobilní klopový mikrofon mezi velkými značkami, který nabízí tuto funkci.
 
Řetězení
Existuje úsloví, které říká něco ve smyslu „dvě hlavy jsou lepší než jedna“. To samé lze říci o mikrofonech – když jste v terénu, tak někdy potřebujete současně nahrávat více než jednu osobu. iRig Mic Lav proto umožňuje zřetězení a možnost nahrávat dvěma iRig Mic Lav na stejné zařízení a to díky víceúčelovému TRRS konektoru, použitého pro sluchátkový monitoring. Jednoduše nastavíte přepínač na „vstup“ a potom zapojíte druhý iIRig Mic Lav pro záznam dvěma mikrofony.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikrofony
Hmotnost: 0.19 kg
catalog_category: Streaming, Youtube, Podcast > Mikrofony > Mikrofony pro mobily a tablety
elicence: ne
brand: IK Multimedia > Mikrofony

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: