IK MULTIMEDIA iRig Mic Cast HD mikrofon

Kód: SIKM881
Neohodnoceno
Značka: IK MULTIMEDIA
3 190 Kč 2 636,36 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Kompaktní digital. mikrofon pro iOs/Android/Mac/Pc

Detailní informace

Detailní popis produktu

iRig Mic Cast HD je velmi kompaktní a mobilní mikrofon kapesní velikosti pro záznam hlasu, navržený speciálně pro podcast, rozhovory, přednášky, hlasové poznámky, projevy a další. Využívá vlastní 24bit / 96kHz převodníky a poskytuje profesionální záznamový výstup.

  • Volitelné přední / zadní / všesměrové nahrávání
  • Magnetické uchycení k zařízení, funkční i s pouzdrem telefonu
  • Eliminace nežádoucích ruchů a šumu mimo osu pro bezhlučné nahrávání
  • 24bit / 96 kHz převodníky pro křišťálově čistý zvuk
  • Dva pozlacené kondenzátorové mikrofonní kapsle
  • Sluchátkový výstup s přepínačem volby „přímý / zpracovaný“ signál
  • Pracuje prakticky se všemi aplikacemi pro audio a video
  • Součástí balení kabely Lightning, Micro-USB a USB-C a protivětrná ochrana

V dnešní éře sociálních sítí, kdy na nás ze všech stran vyskakují různé video obsahy, rozhovory, podcasty či sdílené živé vysílání, je důležité poskytovat skutečně profesionální zvukové výsledky, aby zapůsobili na cílovou skupinu diváků a posluchačů.
S použitím iRig Mic Cast HD snadno vytvoříte poutavé video a audio s pouhým smartphonem nebo tabletem. iRig Mic Cast HD je mikrofon kapesní velikosti, který lze snadno připojit k vašemu mobilnímu zařízení a který vám poskytne hlasové nahrávky v profesionální kvalitě.

iRig Mic Cast HD umožňuje zaznamenat řeč v krystalicky čisté kvalitě pomocí mobilních zařízení iPhone, iPad nebo Android. Duální kondenzátorové pozlacené kapsle poskytují vynikající přesnost a detaily. 24bit/96 kHz AD převodníky zaručují prvotřídní kvalitu zvuku, takže si můžete být jisti, že zvukový výstup bude vždy znít výborně.

Inovativní design iRig Mic Cast HD vám pomocí přepínače umožňuje zvolit kardioidní směrovou charakteristiku (přední nebo zadní) nebo všesměrovou s potlačením nežádoucích ruchů mimo os mikrofonu, využitelnou třeba při natáčení interview. Vytvořte jasné a působivé nahrávky, ať už jste před objektivem, fotografujete objekt nebo vedete rozhovor.

Tento mikrofon s hmotností pouhých pár gramů bezpečně a za pár vteřin připojíte na požadované místo smartphonu díky inovativnímu magnetickému systému uchycení, a to i v případě, že je telefon v pouzdře. iRig Mic Cast HD funguje stejně dobře při orientaci telefonů / tabletů na výšku i na šířku.

iRig Mic Cast HD pracuje s jakoukoli aplikací, která nahrává zvuk, takže můžete natáčet videa na YouTube, tvořit video rozhovory, spouštět živé přenosy nebo klidně využívat pro Skype či FaceTime hovory. V každém případě, iRig Mic Cast HD vám poskytne výrazné zvukové zlepšení a to bez jakéhokoliv zpomalení výkonu vašeho zařízení či aplikace.

Vestavěný výstup na sluchátka lze použít k poslechu signálu v reálném čase, abyste si byli jisti, že nahráváte skvělý zvuk. Je kompatibilní i pro novější modely iPhonů bez konektoru pro sluchátka (nutno použít redukci Lightning / 3.5mm TRRS jack M).

Chcete-li začít hned po vybalení nahrávat, upravovat a sdílet svůj obsah přímo se svého zařízení pomocí iRig Mic Cast HD, stáhněte si zdarma iRig Recorder 3 LE (iPhone / iPad / Android) - snadno použitelnou a vysoce kvalitní aplikaci pro zvuk a video.

Bez ohledu na to, kam se chystáte, iRig Mic Cast HD je díky své snadné přenositelnosti a minimální váze ideálním společníkem na cestách a přiložená protivětrná ochrana zajistí spolehlivý výsledek i při natáčení v exteriérech. Nejlepší ze všeho je, že nepotřebuje žádné napájení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikrofony
Hmotnost: 0.16 kg
catalog_category: Streaming, Youtube, Podcast > Mikrofony > Mikrofony pro mobily a tablety
elicence: ne
brand: IK Multimedia > Mikrofony

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: