IK MULTIMEDIA iRig Mic Cast 2 mikrofon

Kód: SIKM880
Neohodnoceno
Značka: IK MULTIMEDIA
1 490 Kč 1 231,40 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Kompaktní mikrofon pro záznam hlasu pro iOs/Android

Detailní informace

Detailní popis produktu

IK Multimedia iRig Mic Cast 2 je velmi kompaktní a mobilní mikrofon kapesní velikosti pro záznam hlasu, navržený speciálně pro podcast, rozhovory, přednášky, hlasové poznámky, projevy a další.

  • Kompatibilita se zařízeními iPhone, iPad a Android
  • Volitelné přední / zadní / všesměrové nahrávání
  • Tiché nahrávky bez šumu v pozadí
  • Sluchátkový výstup pro monitoring signálu (s kompatibilními aplikacemi)
  • Magnetické uchycení k zařízení, i s pouzdrem
  • Pracuje s prakticky jakoukoli zvukovou nebo video aplikací

YouTubeři, mobilní novináři a další tvůrci obsahu vědí, jak důležitý je při jejich práci skvělý zvuk. Nicméně, pokud nahráváte nebo streamujete pomocí zařízení iPad, iPhone nebo Android, ne vždy je to snadné – zejména v terénu. Určitě znáte ty videa, kdy je zvuk zkomprimován na nepříjemnou úroveň, se šíleným šumem v pozadí, či nárazy větru, nebo je doprovázen otravnou ozvěnou.
Naštěstí řešení, jak dosáhnout čistého a nekomprimovaného zvuku v terénu, nemusí být složité ani nijak nákladné. iRig Micr Cast 2 je cenově dostupný mikrofon kapesní velikosti, který snadno připojíte k vašemu zařízení. Umožní vám kdykoli a kdekoli dosáhnout těch nejlepších zvukových výsledků.
Malý mikrofon s velkým zvukem je následovníkem původního inovativního modelu iRig Mic Cast společnosti IK Multimedia, který uměl čistě zaznamenávat řeč pomocí zařízení iPhone, iPad nebo Android. Nový design iRig Mic Cast 2 se dvěma mikrofonními kapslemi vám oproti původní verzi umožňuje vybrat ze tří snímacích modů: přední, když nahráváte např. sami sebe, zadní, pro potlačení ruchů mimo osu snímání, nebo všesměrový, který je ideální pro záznam rozhovorů a Q&As.
Tento mikrofon s hmotností pouhých pár gramů bezpečně a za pár vteřin připojíte na požadované místo smartphonu díky inovativnímu magnetickému systému uchycení, a to i v případě, že je telefon v pouzdře. Dodávaný TRRS kabel umožňuje bezproblémové používání iRig Mic Cast 2 v orientaci na výšku nebo na šířku.
iRig Mic Cast 2 pracuje s jakoukoli aplikací, která nahrává zvuk, takže můžete natáčet videa na YouTube, vysílat živé přenosy na Instagram či FB nebo mikrofon používat pro Skype a FaceTime hovory. Vestavěný výstup na sluchátka lze použít k poslechu signálu v reálném čase, abyste si byli jisti, že nahráváte skvělý zvuk. Je kompatibilní i pro novější modely smartphonů bez konektoru pro sluchátka (nutno použít redukci Lightning / 3.5mm TRRS jack M).
Chcete-li začít hned po vybalení nahrávat, upravovat a sdílet svůj obsah přímo se svého zařízení pomocí iRig Mic Cast 2, stáhněte si zdarma iRig Recorder 3 LE (iPhone / iPad / Android) - snadno použitelnou a vysoce kvalitní aplikaci pro zvuk a video.
Bez ohledu na to, kam se chystáte, iRig Mic Cast 2 je díky své snadné přenositelnosti a minimální váze ideálním společníkem na cestách a přiložená protivětrná ochrana zajistí spolehlivý výsledek i při natáčení v exteriérech.
Nejlepší ze všeho je, že nepotřebuje žádné napájení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Mikrofony
Hmotnost: 0.16 kg
catalog_category: Streaming, Youtube, Podcast > Mikrofony > Mikrofony pro mobily a tablety
elicence: ne
brand: IK Multimedia > Mikrofony

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: