IK MULTIMEDIA iRig Keys 2

Kód: SIKM870
Neohodnoceno
Značka: IK MULTIMEDIA
3 190 Kč 2 636,36 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
21.6.2024

MIDI klávesnice/kontrolér pro iOS/Android/Mac/PC

Detailní informace

Detailní popis produktu

iRig KEYS Pro 2 je kompaktní a univerzální MIDI klávesový ovladač se 37 mini klávesy obsahující zvukový výstup.

 • USB/MIDI kontrolér
 • 37 rychlostně citlivých mini kláves (3 oktávy)
 • Pitch Bend a Modulation kolečko
 • Ovládací prvky: Volume, Octave Up/Down, Program Up/Down, Setup
 • Přiřaditelný datový enkodér
 • 4x4 přiřaditelných otočných knoflíků
 • Napájení přes micro USB pomocí PC, mobilního zařízení, síťového adaptéru nebo powerbanky
 • MIDI In/Out
 • Sluchátkový stereo výstup 1/8“ TRS jack
 • Vstup pro externí pedál 1/4" TRS Jack
 • Kompatibilita s iOs, Android, PC a Mac
 • Balení obsahuje kabely Lightning / Micro-USB, USB-A / Micro-USB, 2.5mm TRS M / MIDI adapter
 • Bohatá SW výbava

Druhá generace klávesových kontrolérů iRig Keys 2 vám nabízí mnoho způsobů, jak připojit a ovládat veškeré vaše hardwarové či softvérové vybavení v jakékoli situaci. Díky vylepšené kompatibilitě pro nejnovější mobilní zařízení, fyzickým MIDI In/Out připojením, více možnostem napájení, dodávanému balíku softwaru a stylovému novému vzhledu je iRig Keys 2 připraven hrát v každé situaci.

iRig Keys 2 obsahuje 3 oktávy 37 rýchlostně citlivých kláves a lze jej připojit ke všem vašim zařízením jako iPhone, iPad, Android a Mac / PC. Díky standardním MIDI konektorům ním lze ovládat i jakékoli jiné zařízení kompatibilní s MIDI. Ultra kompaktní velikost kontroléru jej předurčuje jako perfektní nástroj pro vaši kreativitu na cestách.

Díky MIDI In/Out konektivitě je iRig Keys 2 ideálním ovládačem pro UNO Synth a další analogové syntetizátory či bicí moduly, jako např. UNO DRUM. Když je připojen k počítači nebo mobilnímu zařízení, funguje jako MIDI rozhraní pro celý váš setup a zefektivňuje vaši práci do jedné kompaktní jednotky. iRig Keys 2 lze napájet pomocí micro USB z počítače, mobilního zařízení, síťového USB adaptéru nebo dokonce z bateriové powerbanky, takže je ideálním kontrolérem na cestách.

Při výběru toho správného kontroléru je důležitá kompatibilita s různými systémy. Toho se u iRig Keys 2 už obávat nemusíte. iRig Keys 2 funguje hned po vybalení s iPhone, iPad a Mac / PC a navíc je kompatibilní i s většinou zařízení Android *, dokonce i s nejnovějšími modely. Sluchátkový výstup vám umožňuje připojit reproduktory nebo sluchátka a tím eliminovat ve většině případů chabý zvuk vestavěných reproduktorů telefonů či tabletů.

Nejlepší ze všeho je, že iRig Keys 2 pracuje se stovkami populárních hudebních aplikací pro iPhone, iPad, Android a Mac / PC. Ať už se chcete naučit hrát, cvičit své oblíbené skladby, skládat, improvizovat nebo vystupovat naživo, s iRig Keys 2 to není problém.

Rig Keys 2 obsahuje řadu užitečných ovládacích prvků – pitch bend a modulační kolečka, ovládač hlasitosti, tlačítka změny oktávy a programu, tlačítko SET a ALT a přiřaditelný datový enkodér.

Navíc další 4 otočné knoflíky vám umožní naprogramovat své vlastní nastavení pro snadný přístup k vašim oblíbeným výkonovým parametrům.

Režim Edit vám umožňuje transpozici klávesnice, přizpůsobit citlivost doteku, změnu MIDI kanálu, přizpůsobit přiřazení otočných knoflíků a další užitečné funkce – a poté vše uložit pomocí tlačítka Set třeba pro příští jednoduché vyvolání vašeho setupu.

Nákupem iRig Keys 2 získáte SW workstation pro Mac / PC SampleTank 4 SE, který vám nabídne více jak 2000 zvuků pro vytvoření skladeb s výborným zvukem, a to třeba hned po vybalení z krabice.

Stáhnout si také můžete bezplatné aplikace jako SampleTank Free pro iPhone iPad, iGrand Piano Free pro iPhone, iPad a Android a iLectric Piano Free pro Android.

Doplňkové parametry

Kategorie: MIDI
Hmotnost: 0.8 kg
catalog_category: Smartphone audio / video > MIDI keyboardy
elicence: ne
brand: IK Multimedia > Kontrolery
Počet kláves: 37
Audio I/O: NE
Typ klaviatury: UNWEIGHT
Tahové ovladače: NE
Velikost kláves: MINI
Dynamika: ANO
Aftertouch: NE
Otočné ovladače: 4
Pady: NE
Tlačítka Transportu: NE
Pitch Bend: ANO
Modulation: ANO
Spínací pedály: 1
Průběžné pedály: NE
Presety: 4
USB host: ANO
USB MIDI: ANO
Bezdrátové připojení: NE
MIDI (DIN): ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: