IK MULTIMEDIA iRig BlueBoard

Kód: SIKM835
Neohodnoceno
Značka: IK MULTIMEDIA
2 450 Kč 2 024,79 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Bluetooth MIDI pedál pro iOS a Mac

Detailní informace

Detailní popis produktu

iRig BlueBoard je bluetooth MIDI pedál pro iPhone, iPad a Mac. Tento pedál umožňuje kytaristům, basistům a klávesovým hráčům bezdrátové ovládání jejich mobilních iOS a Mac hudebních aplikací.

 
 
Vlastnosti v bodech:
 
  • Bluetooth MIDI pedál (s rozsahem 10m).
  • 4 podsvícené nožní spínače pro vysílání programu, banku a nebo jiných MIDI událostí.
  • Dva jack 6,3 vstupy pro připojení volitelného příslušenství – Expression pedálu, díky kterému je možné vysílat kontinuální MIDI události a nebo přepínače On/Off.
  • Bluetooth iOS aplikace běží na pozadí na mobilním iOS zařízení nebo na Macu a překládá Bluetooth události na MIDI.
  • Funguje na standardní AAA baterie.
 
iRig BlueBoard může být použit tak, aby rozšířil možnosti ovládání vašich oblíbených hudebních aplikací pomocí spínání různých přednastavení, změnou zvuků a nebo změnou parametrů efektů.
 
S iRig Bluetooth lze provozovat jakoukýkoliv software, který je kompatibilní s MIDI – jako je IK AmpliTube, VocaLive, SampleTank, iGrand Piano – a nebo jakoukoliv aplikaci, která je kompatibilní s Core-MIDI, jako je Apple GarageBand.
 
Toto velice mobilní zařízení využívá pro přenos událostí ze svých čtyřech podsvícených nožních přepínačů a případně dvou dalších volitelných pedálů, technologii Bluetooth 4.0. Pomocí aplikace pro iOS a softwaru pro Mac – iRig BlueBoard – je Bluetooth signál změněn na MIDI události a interně nasměrován do hudební aplikace, která na zařízení běží.
 
Vzhledem k tomu, že se jedná o bezdrátový přenos, můžete nastavit scénu nebo provést jakoukoliv změnu, aniž byste byli připoutáni k pódiu. Rozsah zařízení je 10m, což muzikantovi nabízí dostatek svobody, aby se mohl toulat po pódiu, což by s kabelem nebylo možné. Vzhledem k tomu, že jsou pedály podsvícené, jsou vždy snadno viditelné, za jakýchkoliv světelných podmínek, a to i na opravdu temném pódiu. Skutečnost, že iRig BlueBoard využívá bezdrátovou technologii, nezabírá žádné konektory vašeho mobilního iOS zařízení. Takže zároveň můžete použít 30-pinový dockovací konektor iOS zařízení nebo Lightning konektor pro připojení zařízení jako iRig HD, iRig MIDI nebo iRig Keys. Samozřejmě také můžete současně používat zařízení, která využívají mini-jakc iOS zařízení, jako je iRig nebo iRig Mic.

 
 
Kompatibilita:
 
 
iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPod touch 5th generation, iPad Air, iPad 4th generation, iPad 3rd generation a iPad mini. Požadován iOS 6.1 nebo novější.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kytary
Hmotnost: 0.5 kg
catalog_category: Smartphone audio / video > Kontrolery
elicence: ne
brand: IK Multimedia > Kontrolery

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: