HAGSTROM Ultra Swede ESN, Wild Cherry Transparent

Kód: HSULESN04-2
Neohodnoceno
Značka: HAGSTROM
13 290 Kč 10 983,47 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Elektrická kytara

Detailní informace

Detailní popis produktu

U modelové řady HAGSTROM Ultra Swede ESN jsou důležitá práv ta tři písmena na konci. ESN je zkratka pro Essential, čímž se myslí „vše podstatné“.  Při konstrukci této kytary se výrobce snažil zachovat všechny podstatné součásti z vyšších profesionálních modelů a vytvořit nástroj, který současně splňuje vše co současní hráči mohou od elektrické kytary požadovat a zároveň udržet cenu co nejníže to jde.  

ESN model je vybaven exkluzivním Hagstromem H-Expander Trussrod ™, tedy unikátní výztuhovou tyčí pro maximální stabilitu krku. Struník Sustain-Block ™ Tailpiece ™ používá šest masivních mosazných bloků k individuálnímu spojení každé struny přímo s tělem, čímž vytváří jasný, zvonivý sustainu, který je vysoko nad cenovou třídu modelů ESN. Do tohoto mixu výrobce přihodil dvojici humbuckerových snímačů Custom 62 pro silný a moderní tón vhodný pro široké spektrum hudebních stylů. Masivní vyřezávané mahagonové tělo přišroubované k javorovému krku s profilem Hagstrom UltraSlim-D, jedním z nejrychlejších, na jaké kdy budete hrát, završuje tento cenově výhodný, ale na funkce bohatý balíček.

Hagstrom osekal vše, na čem mohl ušetřit, a přitom ponechal všechno podstatné, aby vyrobil vysoce kvalitní nástroj se skvělými hudebními i mechanickými vlastnostmi, a přitom pořád cenově dostupný. Ať už hledáte svou první pořádnou kytaru, která vám bude dělat společnost dalších pár let anebo jste profík, co potřebuje tažného koně pro každodenní práci a cestování za rozumné peníze, HAGSTROM Ultra Swede ESN je nástroj pro vás.

H-Expander

H-Expander

Všechny elektrické i basové kytary Hagstrom jsou vybaveny naším patentovaným výztuhovým prutem H-Expanderä. Poskytuje vyvážené pnutí nejen na obou koncích krku, ale i po celé jeho délce. Pevná a lehká slitina umožňuje velmi nízký dohmat a úzký krk, což jsou dva faktory, které firmě Hagstrom vynesly reputaci značky, která má nejrychlejší krky. Výztuhové pruty H-Expanderä nejen poskytují dokonalou stabilitu krku, ale rovněž přispívají k jedinečnému zvuku kytar Hagstrom. Delší sustain a kulatý attack jsou jedny z charakteristik, které H-Expanderä dodává zvukové esenci kytar Hagstrom.

Šroubovaný krk

Hagstrom používá u svých kytar celou řadu různých krčních kloubů. V tomto případě je použito šroubované spojení, které je poskytuje jasný a živý tón, skvělé rezonance a sustain a jednoduchou úrdžbu.

Ladicí mechanika Hagstrom

Guitar Tuning Peg

Kytary Hagstrom využívají ladicí mechaniky s převodem 18:1 nebo 15:1 vlastní konstrukce, která zajišťuje přesně ladění. U modelů Viking a série baskytar HB používáme mechaniky s převodem 17:1.

 

Struník Sustain Block

Hagstrom Sustain Block Tailpiece

Unikátní struník Hagstrom Sustain Block Tailpiece ™ je výsledkem konstrukčních prací zahájených v roce 1976 a poprvé se objevil na kytarách Swede a Super Swede vyrobených v roce 1978. Od té doby je charakteristickým rysem mnoha modelů Hagstrom s pevným tělem. Každá struna končí v jediném masivním mosazném bloku připojeném přímo k tělu kytary. Bloky jsou od sebe odděleny, aby se snížilo rušení mezi strunami, čímž se maximalizuje jedinečný přínos každé struny.

Parametry:

Tělo: Mahagon
Krk: Javor
Profil krku: UltraSlim „D”
Výztuhová tyč: H-Expander™
Hmatník: Baked Jatoba
Vykládání: perleťové tečky
Pražce: 22 Medium jumbo
Menzura: 628 mm
Nultý pražec: GraphTech Black Tusq XL 43mm
Snímače: 2 x Hagstrom Custom 62 Open Coil Ceramic Humbucker
Ovládání: 1 x Tone Control, 1x Volume
Přepínač: 3polohový
Kobylka: Long Travel Tune-O-Matic, struník Hagstrom Sustain Block Tailpiece
Mechaniky: Hagstrom 18:1
Struny: D'Addario (10-46)

Vhodná pouzdra:

Pevný kufr: Hagstrom Case C52

Gig bag: Hagstrom Bag E20

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické kytary
Hmotnost: 4.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: