BREEDLOVE BRSNC21EPJB Organic Signat.,Jeff Bridges,Concert,Copper

Kód: BRSNC21EPJB
Neohodnoceno
Značka: BREEDLOVE
22 990 Kč 19 000 Kč bez DPH
Na dotaz
BREEDLOVE elektroakustická kytara, Organic

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Jeff Bridges signature model. Máte rádi Jeffa Bridgese? A víte, víte je to taky výborný muzikant? Je. A taky je to filantrop, který se angažuje v ochraně přírody a zejména projektech na záchranu Amazonských deštných pralesů. A jak to souvisí s touhle kytarou? Breedlove vyrábí nástroje ze dřeva, které se získává tzv. udržitelným způsobem. Žádná extenzivní těžba, po níž zbudou holiny - stromy k těžbě se pečlivě vybírají jeden po druhém, aby les zůstal stát a žít dál. Je to přístup k přírodě a k naší budoucnosti. A současně z tohoto šetrně získaného materiálu vyrábí úžasné nástroje mimořádných kvalit. Tak vznikla spolupráce mezi značkou Breedlove a Jeffem Bridgesem, jejímž výsledkem je řada kytar The Jeff Bridges signature model. Oproti běžnému nástroji z řady Organic Signature je tento model vybaven luxusním pouzdrem a vykládaným hmatníkem s mottem Jeffa Bridgese, shrnujícím jeho přístup k hudbě, přírodě i životu: "all in this together".  

link na video: https://youtu.be/iKve8o1VoB4

O značce BREEDLOVE

Americká značka BREEDLOVE má za sebou letos právě 30 let. V městečku Bend, uprostřed lesů Oregonu, vznikají kytary a další akustické nástroje té nejvyšší kvality.  Značka je známá svým lpěním na perfektním zvuku, technologickými inovacemi, neobvyklými materiály a k přírodě šetrnými výrobními postupy.

O řadě ORGANIC

Kytary Breedlove jsou obvykle drahé. Hodně drahé. Když používáte nejlepší materiály, investujete do technologií a vyrábíte v USA, jinak to nejde. Aby se tyhle skvělé nástroje staly dostupné i hráčům s menším rozpočtem, vytvořili v Breedlove řadu Organic. Jedná se celomasivní nástroje vycházející z vlajkových modelů značky, používající stejné výrobní postupy a materiály, včetně unikátního dřeva Myrtlewood. Dřevo je těženo udržitelným způsobem (proto Organic), rezonanční desky se tepelně upravují tzv torefakcí pro lepší zvuk a klimatickou odolnost a je zachován originální design, komponenty a zvuk kytar Breedlove. Takto předchystané nástroje se následně kompletují v továrně v Číně, díky čemuž je možné nabídnout úžasné celomasivní nástroje za zcela revoluční ceny.  

O sérii Signature 

Kytary v sérii Signature jsou vyváženým mixem klasického vzhledu, osvědčených materiálů a poctivého zvuku celomasivní kytary. V rámci řady Organic je to vlastně takový zlatý standard, vhodný pro všechny typy hráčů a stylů. Nabízí se ve všech čtyřech velikostech a pouze v této řadě najdete i modely s plným tvarem, tedy bez výřezu.  Kytary mají rezonanční desku z torrefikovaného masivního evropského smrku, zatímco luby a záda jsou z kvalitního afrického mahagonu Khaya. Přední deska je lakovaná ve vysokém lesku a kytara je vybavena elektronikou Breedlove Natural Sound.

Model Concert má nepatrně menší tělo než běžný dreadnought a tento tvar je dnes u Breedlove považován za standard. Má stále silný zvuk, ale nabízí více komfortu při hře. Univerzální kytara pro všechny styly hraní.  A samozřejmě tento kousek je Jeff Bridges signature model (viz výše). Takže nezapomeňte: We are All in this together.

  

 

sound better, play better and play more

 

Parametry:

Tvar: Concert
Přední deska: Smrk - masiv
Zadní deska a luby: Africký magagon - masiv
Výřez: Ne
Krk: Africký magagon
Hmatník: Eben
Kobylka: Eben
Mechanika: Breedlove Premium Chrome /black
Počet pražců: 20
Nultý pražec: kost
Šířka nultého pražce: 43 mm
Menzura: 650 mm
Snímač: Ano
Elektronika: Breedlove Natural Sound
Provedení přední desky: Copper Burst Semi Gloss
Provedení zadní deska a luby: Semi-Gloss (Mahogany Stain)
Pouzdro: Ano, Deluxe Signature Gigbag

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektroakustické
Hmotnost: 6.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: