BREEDLOVE BRPFI21CEB Organic Performer, Concertina, Bourbon

Kód: BRPFI21CEB
Neohodnoceno
Značka: BREEDLOVE
22 990 Kč 19 000 Kč bez DPH
Na dotaz
BREEDLOVE elektroakustická kytara, Organic

Detailní informace

Detailní popis produktu

O značce BREEDLOVE

Americká značka BREEDLOVE má za sebou letos právě 30 let. V městečku Bend, uprostřed lesů Oregonu, vznikají kytary a další akustické nástroje té nejvyšší kvality.  Značka je známá svým lpěním na perfektním zvuku, technologickými inovacemi, neobvyklými materiály a k přírodě šetrnými výrobními postupy.

O řadě ORGANIC

Kytary Breedlove jsou obvykle drahé. Hodně drahé. Když používáte nejlepší materiály, investujete do technologií a vyrábíte v USA, jinak to nejde. Aby se tyhle skvělé nástroje staly dostupné i hráčům s menším rozpočtem, vytvořili v Breedlove řadu Organic. Jedná se celomasivní nástroje vycházející z vlajkových modelů značky, používající stejné výrobní postupy a materiály, včetně unikátního dřeva Myrtlewood. Dřevo je těženo udržitelným způsobem (proto Organic), rezonanční desky se tepelně upravují tzv torefakcí pro lepší zvuk a klimatickou odolnost a je zachován originální design, komponenty a zvuk kytar Breedlove. Takto předchystané nástroje se následně kompletují v továrně v Číně, díky čemuž je možné nabídnout úžasné celomasivní nástroje za zcela revoluční ceny.  

O sérii Performer 

Kytary v sérii Performer se mimo vynikajícího zvuku pyšní i mimořádným vzhledem v designu Bourbon Burst. Kytary mají rezonanční desku z torrefikovaného masivního evropského smrku, zatímco luby a záda jsou z kvalitního afrického mahagonu Khaya.  Přední deska je lakovaná ve vysokém lesku a kytara je vybavena elektronikou Breedlove Natural Sound. 

Model Concertina má o něco menší tělo, díky čemuž je ideální volbou pro hráče menšího vzrůstu, případně ty, kteří chtějí skladnější nástroj bez kompromisů ve zvuku kytary. Má trochu kratší menzuru, ovšem stále se nejedná o cestovní „parlor“ kytaru, ale plnohodnotný nástroj. Jako všechny modely v řadě Organic je i tato kytara osazena snímačem Breedlove Natural Sound, takže v případě potřeby se s ní klidně můžete postavit i před plný stadion. 

 

 

sound better, play better and play more

 

Parametry:

Tvar: Concertina
Přední deska: Smrk - masiv
Zadní deska a luby: Africký magagon - masiv
Výřez: Ano
Krk: Africký magagon
Hmatník: Eben
Kobylka: Eben
Mechanika: Breedlove Premium Gold /black
Počet pražců: 20
Nultý pražec: kost
Šířka nultého pražce: 43 mm
Menzura: 635
Snímač: Ano
Elektronika: Breedlove Natural Sound
Provedení přední desky: Bourbon Burst High Gloss
Provedení zadní deska a luby: Bourbon stain High Gloss
Pouzdro: Ne

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektroakustické
Hmotnost: 3.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: