BREEDLOVE BRPFC21CEB Organic Performer, Concert, Bourbon

Kód: BRPFC21CEB
Neohodnoceno
Značka: BREEDLOVE
22 990 Kč 19 000 Kč bez DPH
Na dotaz
BREEDLOVE elektroakustická kytara, Organic

Detailní informace

Detailní popis produktu

O značce BREEDLOVE

Americká značka BREEDLOVE má za sebou letos právě 30 let. V městečku Bend, uprostřed lesů Oregonu, vznikají kytary a další akustické nástroje té nejvyšší kvality.  Značka je známá svým lpěním na perfektním zvuku, technologickými inovacemi, neobvyklými materiály a k přírodě šetrnými výrobními postupy.

O řadě ORGANIC

Kytary Breedlove jsou obvykle drahé. Hodně drahé. Když používáte nejlepší materiály, investujete do technologií a vyrábíte v USA, jinak to nejde. Aby se tyhle skvělé nástroje staly dostupné i hráčům s menším rozpočtem, vytvořili v Breedlove řadu Organic. Jedná se celomasivní nástroje vycházející z vlajkových modelů značky, používající stejné výrobní postupy a materiály, včetně unikátního dřeva Myrtlewood. Dřevo je těženo udržitelným způsobem (proto Organic), rezonanční desky se tepelně upravují tzv torefakcí pro lepší zvuk a klimatickou odolnost a je zachován originální design, komponenty a zvuk kytar Breedlove. Takto předchystané nástroje se následně kompletují v továrně v Číně, díky čemuž je možné nabídnout úžasné celomasivní nástroje za zcela revoluční ceny.  

O sérii Performer 

Kytary v sérii Performer se mimo vynikajícího zvuku pyšní i mimořádným vzhledem v designu Bourbon Burst. Kytary mají rezonanční desku z torrefikovaného masivního evropského smrku, zatímco luby a záda jsou z kvalitního afrického mahagonu Khaya.  Přední deska je lakovaná ve vysokém lesku a kytara je vybavena elektronikou Breedlove Natural Sound. 

Model Concert má nepatrně menší tělo než běžný dreadnought a tento tvar je dnes u Breedlove považován za standard. Má stále silný zvuk, ale nabízí více komfortu při hře. Univerzální kytara pro všechny styly hraní.

 

 

sound better, play better and play more

 

Parametry:

Tvar: Concert
Přední deska: Smrk - masiv
Zadní deska a luby: Africký magagon - masiv
Výřez: Ano
Krk: Africký magagon
Hmatník: Eben
Kobylka: Eben
Mechanika: Breedlove Premium Gold /black
Počet pražců: 20
Nultý pražec: kost
Šířka nultého pražce: 43 mm
Menzura: 650 mm
Snímač: Ano
Elektronika: Breedlove Natural Sound
Provedení přední desky: Bourbon Burst High Gloss
Provedení zadní deska a luby: Bourbon stain High Gloss
Pouzdro: Ne

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektroakustické
Hmotnost: 3.45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: