BREEDLOVE BRARI26CES Organic Artista, Concertina, Natural Shadow

Kód: BRARI26CES
Neohodnoceno
Značka: BREEDLOVE
26 990 Kč 22 305,79 Kč bez DPH
Na dotaz
BREEDLOVE elektroakustická kytara, Organic

Detailní informace

Detailní popis produktu

O značce BREEDLOVE

Americká značka BREEDLOVE má za sebou letos právě 30 let. V městečku Bend, uprostřed lesů Oregonu, vznikají kytary a další akustické nástroje té nejvyšší kvality.  Značka je známá svým lpěním na perfektním zvuku, technologickými inovacemi, neobvyklými materiály a k přírodě šetrnými výrobními postupy.

O řadě ORGANIC

Kytary Breedlove jsou obvykle drahé. Hodně drahé. Když používáte nejlepší materiály, investujete do technologií a vyrábíte v USA, jinak to nejde. Aby se tyhle skvělé nástroje staly dostupné i hráčům s menším rozpočtem, vytvořili v Breedlove řadu Organic. Jedná se celomasivní nástroje vycházející z vlajkových modelů značky, používající stejné výrobní postupy a materiály, včetně unikátního dřeva Myrtlewood. Dřevo je těženo udržitelným způsobem (proto Organic), rezonanční desky se tepelně upravují tzv torefakcí pro lepší zvuk a klimatickou odolnost a je zachován originální design, komponenty a zvuk kytar Breedlove. Takto předchystané nástroje se následně kompletují v továrně v Číně, díky čemuž je možné nabídnout úžasné celomasivní nástroje za zcela revoluční ceny.  

O sérii Artista

Kytary v sérii Artista mají rezonanční desku z torrefikovaného masivního evropského smrku, zatímco luby a záda jsou ze dřeva Myrtlewood (unikátní dřevina rostoucí pouze v Oregonu a Kalifornii s mimořádnou kresbou a vynikajícími zvukovými vlastnostmi). Přední deska je lakovaná ve vysokém lesku a kytara je vybavena elektronikou Breedlove Natural Sound.

Model Concertina má o něco menší tělo, díky čemuž je ideální volbou pro hráče menšího vzrůstu případně chtějí skladnější nástroj bez kompromisů ve zvuku kytary. Má trochu kratší menzuru, ovšem stále se nejedná o cestovní „parlor“ kytaru, ale plnohodnotný nástroj. Jako všechny modely v řadě Organic je i tato kytara osazena snímačem Breedlove Natural Sound, takže v případě potřeby se s ní klidně můžete postavit před plný stadion.

 

 

sound better, play better and play more

Parametry:

Tvar: Concertina
Přední deska: Smrk - masiv
Zadní deska a luby: Myrtlewood - masiv
Výřez: Ano
Krk: Javor
Hmatník: Eben
Kobylka: Eben
Mechanika: Breedlove Premium Gold /black
Počet pražců: 20
Nultý pražec: kost
Šířka nultého pražce: 43 mm
Menzura: 650 mm
Snímač: Ano
Elektronika: Breedlove Natural Sound
Provedení přední desky: Natural Shadow Burst High Gloss
Provedení zadní deska a luby: Natural Shadow Banded Burst High Gloss
Pouzdro: Ne

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektroakustické
Hmotnost: 3.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: