BREEDLOVE BRWWO11CE Organic Wildwood, Concerto, Natural

Kód: BRWWO11CE
Neohodnoceno
Značka: BREEDLOVE
22 990 Kč 19 000 Kč bez DPH
Na dotaz
BREEDLOVE elektroakustická kytara, Organic

Detailní informace

Detailní popis produktu

O značce BREEDLOVE

Americká značka BREEDLOVE má za sebou letos právě 30 let. V městečku Bend, uprostřed lesů Oregonu, vznikají kytary a další akustické nástroje té nejvyšší kvality.  Značka je známá svým lpěním na perfektním zvuku, technologickými inovacemi, neobvyklými materiály a k přírodě šetrnými výrobními postupy.

O řadě ORGANIC

Kytary Breedlove jsou obvykle drahé. Hodně drahé. Když používáte nejlepší materiály, investujete do technologií a vyrábíte v USA, jinak to nejde. Aby se tyhle skvělé nástroje staly dostupné i hráčům s menším rozpočtem, vytvořili v Breedlove řadu Organic. Jedná se celomasivní nástroje vycházející z vlajkových modelů značky, používající stejné výrobní postupy a materiály, včetně unikátního dřeva Myrtlewood. Dřevo je těženo udržitelným způsobem (proto Organic), rezonanční desky se tepelně upravují tzv torefakcí pro lepší zvuk a klimatickou odolnost a je zachován originální design, komponenty a zvuk kytar Breedlove. Takto předchystané nástroje se následně kompletují v továrně v Číně, díky čemuž je možné nabídnout úžasné celomasivní nástroje za zcela revoluční ceny.  

O sérii Wildwood

Kytary série Wildwood jsou kompletně vyrobeny z afrického mahagonu z povodí řeky Kongo, což je druhý největší deštný prales na světě a odtud také plyne jméno této série. Všechno použité dřevo má tzv. FSC certifikát (tedy bylo vytěženo šetrným a udržitelným způsobem). Mahagonové dřevo dává nástrojům charakteristický teplý zvuk ve středních tónech, což skvěle podporuje doprovodný zpěv. Ideální a univerzální nástroj pro písničkáře a folkaře hrající prsty, ale skvěle si poradí i s razantní trsátkovou hrou skalních rockerů. Jednoduchý vzhled a bohatý a teplý zvuk, který si zamilujete. Celomasivní mahagonové kytary v provedení Natural Satin.    

Model Concerto přibližně odpovídá velikostí tradičním dreadnought kytarám. Krásný a vyvážený nástroj se silným zvukem.

 

 

sound better, play better and play more

Parametry:

Tvar: Concerto
Přední deska: Africký magagon - masiv
Zadní deska a luby: Africký magagon - masiv
Výřez: Ano
Krk: Africký magagon - masiv
Hmatník: Indian Laurel (fíkovník)
Kobylka: Indian Laurel (fíkovník)
Mechanika: Breedlove Premium Chrome /black
Počet pražců: 20
Nultý pražec: kost
Šířka nultého pražce: 43 mm
Menzura: 650 mm
Snímač: Ano
Elektronika: Breedlove Natural Sound
Provedení přední desky: Natural Satin
Provedení zadní deska a luby: Natural Satin
Pouzdro: Ne

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektroakustické
Hmotnost: 3.55 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: