BREEDLOVE BRWWM11CE Organic Wildwood, Companion, Natural

Kód: BRWWM11CE
Neohodnoceno
Značka: BREEDLOVE
21 990 Kč 18 173,55 Kč bez DPH
Na dotaz
BREEDLOVE elektroakustická kytara, Organic

Detailní informace

Detailní popis produktu

O značce BREEDLOVE

Americká značka BREEDLOVE má za sebou letos právě 30 let. V městečku Bend, uprostřed lesů Oregonu, vznikají kytary a další akustické nástroje té nejvyšší kvality.  Značka je známá svým lpěním na perfektním zvuku, technologickými inovacemi, neobvyklými materiály a k přírodě šetrnými výrobními postupy.

O řadě ORGANIC

Kytary Breedlove jsou obvykle drahé. Hodně drahé. Když používáte nejlepší materiály, investujete do technologií a vyrábíte v USA, jinak to nejde. Aby se tyhle skvělé nástroje staly dostupné i hráčům s menším rozpočtem, vytvořili v Breedlove řadu Organic. Jedná se celomasivní nástroje vycházející z vlajkových modelů značky, používající stejné výrobní postupy a materiály, včetně unikátního dřeva Myrtlewood. Dřevo je těženo udržitelným způsobem (proto Organic), rezonanční desky se tepelně upravují tzv torefakcí pro lepší zvuk a klimatickou odolnost a je zachován originální design, komponenty a zvuk kytar Breedlove. Takto předchystané nástroje se následně kompletují v továrně v Číně, díky čemuž je možné nabídnout úžasné celomasivní nástroje za zcela revoluční ceny.  

O sérii Wildwood

Kytary série Wildwood jsou kompletně vyrobeny z afrického mahagonu z povodí řeky Kongo, což je druhý největší deštný prales na světě a odtud také plyne jméno této série. Všechno použité dřevo má tzv. FSC certifikát (tedy bylo vytěženo šetrným a udržitelným způsobem). Mahagonové dřevo dává nástrojům charakteristický teplý zvuk ve středních tónech, což skvěle podporuje doprovodný zpěv. Ideální a univerzální nástroj pro písničkáře a folkaře hrající prsty, ale skvěle si poradí i s razantní trsátkovou hrou skalních rockerů. Jednoduchý vzhled a bohatý a teplý zvuk, který si zamilujete. Celomasivní mahagonové kytary v provedení Natural Satin.    

Model Companion je nejmenší z kytar Breedlove. Malá a skladná se báječně hodí na cesty a pro menší hráče. Ale pozor – je to pořád celomasivní nástroj, tak se připravte na zvuk, který byste do drobného těla neřekli. Navíc je osazen snímačem Breedlove Natural Sound, takže zvukové možnosti jsou prakticky nekonečné.

 

 

sound better, play better and play more

Parametry:

Tvar: Companion
Přední deska: Africký magagon - masiv
Zadní deska a luby: Africký magagon - masiv
Výřez: Ano
Krk: Africký magagon - masiv
Hmatník: Indian Laurel (fíkovník)
Kobylka: Indian Laurel (fíkovník)
Mechanika: Breedlove Premium Chrome /black
Počet pražců: 20
Nultý pražec: kost
Šířka nultého pražce: 43 mm
Menzura: 597 mm
Snímač: Ano
Elektronika: Breedlove Natural Sound
Provedení přední desky: Natural Satin
Provedení zadní deska a luby: Natural Satin
Pouzdro: Ne

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektroakustické
Hmotnost: 3.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: