BREEDLOVE BRORO66CEJB Oregon Concerto Jeff Bridges

Kód: BRORO66CEJB
Neohodnoceno
Značka: BREEDLOVE
95 990 Kč 79 330,58 Kč bez DPH
Na dotaz

BREEDLOVE elektroakustická kytara, Oregon, Concerto, Jeff Bridges

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Jeff Bridges signature model. Máte rádi Jeffa Bridgese? A víte, že je to taky výborný muzikant? Je. A taky je to filantrop, který se angažuje v ochraně přírody a zejména projektech na záchranu Amazonských deštných pralesů. A jak to souvisí s touhle kytarou? Breedlove vyrábí nástroje ze dřeva, které se získává tzv. udržitelným způsobem. Žádná extenzivní těžba, po níž zbudou holiny - stromy k těžbě se pečlivě vybírají jeden po druhém, aby les zůstal stát a žil dál. Je to přístup k přírodě a k naší budoucnosti. A současně z tohoto šetrně získaného materiálu vyrábí úžasné nástroje mimořádných kvalit. Tak vznikla spolupráce mezi značkou Breedlove a Jeffem Bridgesem, jejímž výsledkem je řada kytar The Jeff Bridges signature model. Oproti běžnému nástroji z řady Organic Signature je tento model vybaven luxusním pouzdrem a vykládaným hmatníkem s mottem Jeffa Bridgese, shrnujícím jeho přístup k hudbě, přírodě i životu: "all in this together".  

link na video: https://youtu.be/iKve8o1VoB4

O značce BREEDLOVE

Americká značka BREEDLOVE má za sebou letos právě 30 let. V městečku Bend, uprostřed lesů Oregonu, vznikají kytary a další akustické nástroje té nejvyšší kvality.  Značka je známá svým lpěním na perfektním zvuku, technologickými inovacemi, neobvyklými materiály a k přírodě šetrnými výrobními postupy.

Model Concerto má největší tělo z kytar Breedlove, přibližně stejné, jako běžný dreadnought. Má silný zvuk a prosadí se čistě akusticky i v kapele, díky vestavěnému snímači. Univerzální kytara pro všechny styly hraní.  A samozřejmě tento kousek je Jeff Bridges signature model (viz výše). Takže nezapomeňte: We are All in this together.

  

 

sound better, play better and play more

 

Tvar: Concerto
Přední deska: Myrtlewood - masiv
Zadní deska a luby: Myrtlewood - masiv
Výřez: Ano
Krk: Javor
Hmatník: Eben
Kobylka: Eben
Mechanika: Breedlove Premium Gold /black
Počet pražců: 20
Nultý pražec: kost
Šířka nultého pražce: 43 mm
Menzura: 650 mm
Snímač: Ano
Elektronika: Breedlove Natural Sound
Provedení přední desky: Bourbon burst gloss
Provedení zadní deska a luby: Bourbon stain High Gloss
Pouzdro: Ano, Deluxe Signature Gigbag

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: