BREEDLOVE BRAMC29CESJB Organic Amazon, Jeff Bridges, Concert,

Kód: BRAMC29CESJB
Neohodnoceno
Značka: BREEDLOVE
32 990 Kč 27 264,46 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
BREEDLOVE elektroakustická kytara, Organic

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Jeff Bridges signature model. Máte rádi Jeffa Bridgese? A víte, že je to taky výborný muzikant? Je. A taky je to filantrop, který se angažuje v ochraně přírody a zejména projektech na záchranu Amazonských deštných pralesů. A jak to souvisí s touhle kytarou? Breedlove vyrábí nástroje ze dřeva, které se získává tzv. udržitelným způsobem. Žádná extenzivní těžba, po níž zbudou holiny - stromy k těžbě se pečlivě vybírají jeden po druhém, aby les zůstal stát a žil dál. Je to přístup k přírodě a k naší budoucnosti. A současně z tohoto šetrně získaného materiálu vyrábí úžasné nástroje mimořádných kvalit. Tak vznikla spolupráce mezi značkou Breedlove a Jeffem Bridgesem, jejímž výsledkem je řada kytar The Jeff Bridges signature model. Oproti běžnému nástroji z řady Organic Signature je tento model vybaven luxusním pouzdrem a vykládaným hmatníkem s mottem Jeffa Bridgese, shrnujícím jeho přístup k hudbě, přírodě i životu: "all in this together".  

link na video: https://youtu.be/iKve8o1VoB4

O značce BREEDLOVE

Americká značka BREEDLOVE má za sebou letos právě 30 let. V městečku Bend, uprostřed lesů Oregonu, vznikají kytary a další akustické nástroje té nejvyšší kvality.  Značka je známá svým lpěním na perfektním zvuku, technologickými inovacemi, neobvyklými materiály a k přírodě šetrnými výrobními postupy.

O řadě ORGANIC

Kytary Breedlove jsou obvykle drahé. Hodně drahé. Když používáte nejlepší materiály, investujete do technologií a vyrábíte v USA, jinak to nejde. Aby se tyhle skvělé nástroje staly dostupné i hráčům s menším rozpočtem, vytvořili v Breedlove řadu Organic. Jedná se celomasivní nástroje vycházející z vlajkových modelů značky, používající stejné výrobní postupy a materiály, včetně unikátního dřeva Myrtlewood. Dřevo je těženo udržitelným způsobem (proto Organic), rezonanční desky se tepelně upravují tzv torefakcí pro lepší zvuk a klimatickou odolnost a je zachován originální design, komponenty a zvuk kytar Breedlove. Takto předchystané nástroje se následně kompletují v továrně v Číně, díky čemuž je možné nabídnout úžasné celomasivní nástroje za zcela revoluční ceny.  

Kytara Jeff Bridges Amazon Concert Sunburst CE má rezonanční desku z torrefikovaného Evropského smrku, zadní desku a luby z masivního dřeva Grenadillo, což je tropická dřevina ze Surinamu (proto slovo Amazon v názvu). Lesklý lak v designu Sunburst Gloss, vestavěnou elektroniku Breedlove Natural Sound, vykládaný hmatník s mottem "all of this together" a kytaru dostanete spolu s luxusním pouzdrem.

Model Concert má nepatrně menší tělo než běžný dreadnought a tento tvar je dnes u Breedlove považován za standard. Má stále silný zvuk, ale nabízí více komfortu při hře. Univerzální kytara pro všechny styly hraní.  A samozřejmě tento kousek je Jeff Bridges signature model (viz výše). Takže nezapomeňte: We are All in this together.

  

 

sound better, play better and play more

 

Tvar: Concert
Přední deska: Smrk - masiv
Zadní deska a luby: Granadillo - masiv
Výřez: Ano
Krk: Africký mahagon
Hmatník: Eben
Kobylka: Eben
Mechanika: Breedlove Premium Gold /black
Počet pražců: 20
Nultý pražec: kost
Šířka nultého pražce: 43 mm
Menzura: 650 mm
Snímač: Ano
Elektronika: Breedlove Natural Sound
Provedení přední desky: Sunburst Gloss
Provedení zadní deska a luby: Lesk
Pouzdro: Ano, Deluxe Signature Gigbag

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektroakustické
Hmotnost: 6.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: