TC Electronic BodyRez

Kód: TC 960819005
Neohodnoceno
Značka: TC Electronic
2 790 Kč 2 305,79 Kč bez DPH
Na dotaz

Kompaktní akustický kytarový pedál pro vylepšení akustického snímání s potlačením zpětné vazby ve studiové kvalitě; True Bypass

Detailní informace

Detailní popis produktu

AKUSTICKÁ ALCHYMIE

 

Ultra kompaktní vylepšení akustického snímače

 

"Není nic sladšího, než skvěle znějící akustická kytara, a nic méně inspirujícího, než ji připojit přes BodyRez, a tím překlenout mezeru mezi vámi a vaší osobností - Charlie Sexton“.

 

Rafinovaná rezonance


BodyRez je nový produkt, který prostě musí mít připojený každý akustický nástroj. Je navržen tak, aby se obnovila původní akustická rezonance vašeho nástroje při použití akustického snímače. BodyRez vám pak poskytne přirozenější zvuk - zcela jednoduše a použitím jediného knoflíku.

 •  Lepší zvuk akustické kytary, tóny ve studiové kvalitě
 •  Omezení zpětné vazby
 •  Obnovuje přirozenou hru

 

Věrné zabarvení zvuku


Není nic lepšího, než podmanivý, přirozeně bohatý a jasný zvuk akustické kytary. Je smutné, že většina akustických snímačů podávajících plně 3-rozměrný zvuk, nakonec skončí s plochým a nijak nelákavým zvukem, ne lákavějším, než je spálená palačinka. To je místo pro BodyRez. S BodyRez je to stejné, jako mít po ruce svého vlastního osobního profi audio inženýra, který se spolu s vámi po celou dobu ujišťuje, že máte ten nejlepší zvuk a ještě odbourává potenciální pasti zpětné vazby. Po připojení tohoto pedálu se budete divit, jak jste dříve bez něj mohli žít!

 

Vyroben pro komplexní jednoduchost


I když z BodyRez jednoduchost konstrukce přímo vyzařuje, pod jeho kapotou jsou tuny skvělých věcí. BodyRez aplikuje obrovské množství přednastavených filtrů v kombinaci s jemnou a rychlou kompresí tak, aby se váš zesílený akustický tón vrátil zpátky do života. Všechny tyto faktory byly pečlivě měřeny a vybrány tak, aby vašemu nástroji nabídl pomoc, kterou potřebuje. Takže vše, co musíte udělat, je zapnout je a začít oslňovat dav.

 

Cítím se fajn


Když hrajete na svou akustickou kytaru doma, všechno je prostě dobře. Tóny, odezva, přirozená atmosféra - to všechno tam je. Ale na jevišti, připojen k PA, to je úplně jiný příběh. BodyRez obnoví váš přirozený pocit z hraní na kytaru, a zlepší akustiku tak, že zmizí ten nervózní pocit z mimořádně citlivého piezo systému. Mohli bychom použít slova jako "odpuštění" a "organický" a popsat, co všechno BodyRez dělá, ale my víme, že jakmile jej vyzkoušíte, hned budete přesně vědět, o čem mluvíme.

 Ze zákulisí – veškerý přístup


Dobře, možná máte dojem, že by se muselo jednat o kouzlo, aby se podařilo všechno vměstnat dovnitř této maličké krabičky. Tak se podívejte na vlastnosti a poznejte tuto novou tajnou akustickou zbraň o něco lépe.

 • Prostor pro výjimečnost: Díky téměř neskutečně malé ozvučnici a 9 V napájení je BodyRez nastaven tak, aby se vešel do každé instalace, jakou si lze představit - od těch nejjednodušších „grab-and-go“ souprav, po použití v těch řádných nástrojích pódiových kytaristů. Takže teď tu není prakticky žádná omluva, proč by vaše příští akustické vystoupení nemělo znít jako za milion dolarů!
 • Kralování v rezonanci: Rozhodněte se, kolik vlivu BodyRez chcete aplikovat. Můžete nastavit minimum pro nějakou jemnou komprimaci, ale upřímně, měli byste se prostě vyhřívat v plné slávě vašeho krásně akustického nástroje.
 • Přidržte to vytí na uzdě! BodyRez umožňuje nakonfigurovat bypass nožního spínače, aby se minimalizovala zpětná vazba. Plus, když držíte přepínač bypassu, vyjmete kabel tiše, místo toho všemocného zabíjení POW!
 • True Bypass: BodyRez je samozřejmě typu true bypass a rozhodně tóny nezabarví. Ale opravdu, proč byste někdy chtěli-li tuto krásu vypnout?
 •  Lepší zvuk akustické kytary, tóny ve studiové kvalitě
 •  Vestavěné omezení zpětné vazby
 •  Obnovuje pocit z přirozené hry
 •  Ultra-kompaktní design
 •  True bypass
 •  9 V napájení součástí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: