PRESONUS Vintage Channel Strips

Kód: FPRE412
Neohodnoceno
Značka: PRESONUS
1 790 Kč 1 479,34 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
12.12.2022

Bundle pluginů pro SLIII a S1

Detailní informace

Detailní popis produktu

PreSonus Fat Channel Vintage Channel Strips
Sada kompresoru a EQ Plug-in pro PreSonus Studio One DAW (digital audio workstation) a konzole StudioLive Series III. Obsahuje  Classic Compressor, Vintage 3-Band EQ, Tube P1B Compressor a Tube Midrange EQ.

  • Skvělý způsob, jak rozšířit možnosti zpracování zvuku
  • Hybridní plug-in moduly Fat Channel fungují jak v konzolích StudioLive Series III, tak ve Studio One DAW
  • Sjednotí vaše pracovní postupy při živém zvučení a studiové práci
  • Obsahuje 4 procesory, které emulují zvuk a odezvu původního hardwaru s působivou přesností

Vintage Channel Strips

-  Classic Compressor

-  Vintage 3-Band EQ

-  Tube P1B Compressor

-  Tube Midrange EQ

 

Classic Compressor
Jemný charakter tohoto kompresoru vám umožní vytvářet transparentní tóny, stejně tak jako provádět extrémní změny zvukového zabarvení. Díky tomu může být skutečným tažným koněm v jakékoliv aplikaci.

Vintage 3-Band EQ
Výrazně tvarované korekční průběhy a jasný i agresivně kousavý zvukový charakter. To vše přináší tento aktivní třípásmový ekvalizér s filtry typu Shelf v pásmu basů i výšek, jejichž prostřednictvím se vám dostanou do rukou rozšířené možnosti úpravy tónu.

Tube P1B Compressor
Obecně platí, že odezva optických kompresorů mívá jemnější časy Attack a Release, což vám dovolí nenápadně zjemnit kolísání signálů s nevyrovnanou hlasitostí. Kompresor Tube P1B emuluje celolampový optický obvod s muzikálním charakterem, který dokáže zachovat čistotu signálu i při hodně extrémním nastavení.

Tube Midrange EQ
Tento středový ekvalizér je založen na pasivním celolampovém designu, který se může pochlubit ultrajemnou a muzikální ekvalizací, je díky tomu ideální pro všechny nástroje, jejichž těžiště leží v pásmech středů.

 

Ekvalizéry

Každý z těchto sedmi populárních ekvalizérů má odlišnou příchuť, od klasického „britského“ zvuku modelu Solar 69 až po ultrajemný Baxandall, decentně rafinovaný VT-1 Tube EQ i modernější tranzistorový RC-500. Stejně jako u všech ostatních procesorů v balíku Fat Channel Collection jsou i ekvalizéry modelovány tak, aby přesně odpovídaly svým původním hardwarovým vzorům.

 

Kompresory

Našich osm klasických kompresorů pokrývá celou škálu konstrukcí od FET, přes lampové, optické až po VCA modely. Ve Fat Channel Collection najdete úplně vše - od měkkých a jemných náběhů až po skutečně bleskurychlou a agresivní odezvu.

 

Rozšiřitelný Fat Channel

Díky pokročilé konstrukci a jedinečné interoperabilitě mezi hardwarem a softwarem můžete nyní rozšířit svůj digitální mixpult PreSonus StudioLive III. série i Fat Channel v DAW StudioOne o nové procesory v podobě pluginů. Tyto pluginy představují virtuální signálové procesory, které se načtou do vašeho mixážního pultu nebo rackového mixu StudioLive III. série a rozšíří tak nabídku procesorů ve Fat Channelu podobně, jako pluginy v DAW. Každý plugin existuje jak ve formátu pro StudioLive III. série, tak ve formátu pro software StudioOne, takže své nové procesory můžete používat při živé mixáži i při studiové práci s DAW.

Pluginy pro PreSonus Fat Channel jsou přesnými modely reálných hardwarových procesorů, které vytvořili špičkoví inženýři - nositelé titulu Ph.D. tak, aby tyto procesory i v digitální doméně dokázaly věrně reprodukovat zvuk a odezvu analogových originálů. Nyní tedy máte k dispozici širokou škálu čerstvých DSP, které můžete uplatnit na živo i ve studiu. A takový šikovný rozšiřitelný procesing vám v této cenové třídě poskytne pouze jediný mixážní pult – PreSonus StudioLive III. série.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební software / DAW
catalog_category: Software & plug-iny > Efektové plug-iny
elicence: ne
brand: Presonus > Software > Plug-iny Series III

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: