PRESONUS Vintage 3-Band EQ

Kód: FPRE402
Neohodnoceno
Značka: PRESONUS
760 Kč 628,10 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
17.10.2022

EQ plugin pro SL III a S1

Detailní informace

Detailní popis produktu

PreSonus Vintage 3-band EQ Fat Channel Plug-in
3 pásmové vintage EQ Plug-in pro PreSonus Studio One DAW (digital audio workstation) a konzole StudioLive Series III

  • Klasický 3-pásmový ekvalizér s polo-parametrickým designem
  • Shelving filtr High/Low pro vylepšené možnosti tvarování tónů
  • Přepínatelná šíře Q na středním pásmu přepíná mezi úzkým a širokým typem Q
  • Funkce zpětné polarity
  • Kompatibilní i s konzolemi StudioLive Series III
  • Sjednotí vaše pracovní postupy při živém zvučení a studiové práci

Vintage 3-band EQ

Výrazně tvarované korekční průběhy a jasný i agresivně kousavý zvukový charakter. To vše přináší tento aktivní třípásmový ekvalizér s filtry typu Shelf v pásmu basů i výšek, jejichž prostřednictvím se vám dostanou do rukou rozšířené možnosti úpravy tónu.

Je součástí Vintage Channel Strips Bundle.

 

Ekvalizéry

Každý z těchto sedmi populárních ekvalizérů má odlišnou příchuť, od klasického „britského“ zvuku modelu Solar 69 až po ultrajemný Baxandall, decentně rafinovaný VT-1 Tube EQ i modernější tranzistorový RC-500. Stejně jako u všech ostatních procesorů v balíku Fat Channel Collection jsou i ekvalizéry modelovány tak, aby přesně odpovídaly svým původním hardwarovým vzorům.

Rozšiřitelný Fat Channel

Díky pokročilé konstrukci a jedinečné interoperabilitě mezi hardwarem a softwarem můžete nyní rozšířit svůj digitální mixpult PreSonus StudioLive III. série i Fat Channel v DAW StudioOne o nové procesory v podobě pluginů. Tyto pluginy představují virtuální signálové procesory, které se načtou do vašeho mixážního pultu nebo rackového mixu StudioLive III. série a rozšíří tak nabídku procesorů ve Fat Channelu podobně, jako pluginy v DAW. Každý plugin existuje jak ve formátu pro StudioLive III. série, tak ve formátu pro software StudioOne, takže své nové procesory můžete používat při živé mixáži i při studiové práci s DAW.

 

Pluginy pro PreSonus Fat Channel jsou přesnými modely reálných hardwarových procesorů, které vytvořili špičkoví inženýři - nositelé titulu Ph.D. tak, aby tyto procesory i v digitální doméně dokázaly věrně reprodukovat zvuk a odezvu analogových originálů. Nyní tedy máte k dispozici širokou škálu čerstvých DSP, které můžete uplatnit na živo i ve studiu. A takový šikovný rozšiřitelný procesing vám v této cenové třídě poskytne pouze jediný mixážní pult – PreSonus StudioLive III. série.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební software / DAW
catalog_category: Software & plug-iny > Efektové plug-iny
elicence: ne
brand: Presonus > Software > Plug-iny Series III

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: