PRESONUS The Tube Midrange EQ

Kód: FPRE404
Neohodnoceno
Značka: PRESONUS
760 Kč 628,10 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
17.10.2022

EQ plugin pro SL III a S1

Detailní informace

Detailní popis produktu

PreSonus The Tube Midrange EQ Fat Channel Plug-in
Lampové EQ středního pásma - Plug-in pro PreSonus Studio One DAW (digital audio workstation) a konzole StudioLive Series III

  • 3-pásmový midrange ekvalizér založený na pasivním celolampovém hardwaru
  • 2 pásma středního zesílení a 1 zeslabovací pásmo
  • Přidá do vašich stop a mixů analogovo-lampové teplo
  • Kompatibilní i s konzolemi StudioLive Series III
  • Sjednotí vaše pracovní postupy při živém zvučení a studiové práci

Tube Midrange EQ

Tento středový ekvalizér je založen na pasivním celolampovém designu, který se může pochlubit ultrajemnou a muzikální ekvalizací, je díky tomu ideální pro všechny nástroje, jejichž těžiště leží v pásmech středů.

Je součástí Vintage Channel Strips Bundle.

 

Ekvalizéry

Každý z těchto sedmi populárních ekvalizérů má odlišnou příchuť, od klasického „britského“ zvuku modelu Solar 69 až po ultrajemný Baxandall, decentně rafinovaný VT-1 Tube EQ i modernější tranzistorový RC-500. Stejně jako u všech ostatních procesorů v balíku Fat Channel Collection jsou i ekvalizéry modelovány tak, aby přesně odpovídaly svým původním hardwarovým vzorům.

 

Rozšiřitelný Fat Channel

Díky pokročilé konstrukci a jedinečné interoperabilitě mezi hardwarem a softwarem můžete nyní rozšířit svůj digitální mixpult PreSonus StudioLive III. série i Fat Channel v DAW StudioOne o nové procesory v podobě pluginů. Tyto pluginy představují virtuální signálové procesory, které se načtou do vašeho mixážního pultu nebo rackového mixu StudioLive III. série a rozšíří tak nabídku procesorů ve Fat Channelu podobně, jako pluginy v DAW. Každý plugin existuje jak ve formátu pro StudioLive III. série, tak ve formátu pro software StudioOne, takže své nové procesory můžete používat při živé mixáži i při studiové práci s DAW.

 

Pluginy pro PreSonus Fat Channel jsou přesnými modely reálných hardwarových procesorů, které vytvořili špičkoví inženýři - nositelé titulu Ph.D. tak, aby tyto procesory i v digitální doméně dokázaly věrně reprodukovat zvuk a odezvu analogových originálů. Nyní tedy máte k dispozici širokou škálu čerstvých DSP, které můžete uplatnit na živo i ve studiu. A takový šikovný rozšiřitelný procesing vám v této cenové třídě poskytne pouze jediný mixážní pult – PreSonus StudioLive III. série.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební software / DAW
catalog_category: Software & plug-iny > Efektové plug-iny
elicence: ne
brand: Presonus > Software > Plug-iny Series III

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: