PRESONUS Solar 69 EQ

Kód: FPRE403
Neohodnoceno
Značka: PRESONUS
760 Kč 628,10 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
17.10.2022

EQ plugin pro SL III a S1

Detailní informace

Detailní popis produktu

PreSonus Solar 69 EQ Fat Channel Plug-in
EQ klasického britského typu - Plug-in pro PreSonus Studio One DAW (digital audio workstation) a konzole StudioLive Series III

  • 3-pásmový EQ britského typu
  • Polo-parametrické nízké a střední pásmo a fixní 10kHz vysoké pásmo
  • Peak / Through a tlačítko přepínání polarity
  • Knob pro kompenzaci hlasitosti
  • Lépe definuje zvuk basového bubnu (kopáku), dodává tělo zvuku elektrických kytar a jasnost akustickým nástrojům
  • Kompatibilní i s konzolemi StudioLive Series III
  • Sjednotí vaše pracovní postupy při živém zvučení a studiové práci

Solar 69 EQ

Zvuk klasických „britských“ ekvalizérů je vpravdě legendárním pojmem, který se pozitivně podepsal pod spoustu skvělých nahrávek. Emulace klasického britského designu Solar 69 EQ zajistí konkrétní zvuk velkému bubnu, pomůže vytvarovat elektrické kytary a rozjasní akustické kytary i vokály a při tom dokáže zvuku zachovat zvuku jeho plný charakter.

Je součástí Classic Studio Bundle.

Ekvalizéry

Každý z těchto sedmi populárních ekvalizérů má odlišnou příchuť, od klasického „britského“ zvuku modelu Solar 69 až po ultrajemný Baxandall, decentně rafinovaný VT-1 Tube EQ i modernější tranzistorový RC-500. Stejně jako u všech ostatních procesorů v balíku Fat Channel Collection jsou i ekvalizéry modelovány tak, aby přesně odpovídaly svým původním hardwarovým vzorům.

Rozšiřitelný Fat Channel

Díky pokročilé konstrukci a jedinečné interoperabilitě mezi hardwarem a softwarem můžete nyní rozšířit svůj digitální mixpult PreSonus StudioLive III. série i Fat Channel v DAW StudioOne o nové procesory v podobě pluginů. Tyto pluginy představují virtuální signálové procesory, které se načtou do vašeho mixážního pultu nebo rackového mixu StudioLive III. série a rozšíří tak nabídku procesorů ve Fat Channelu podobně, jako pluginy v DAW. Každý plugin existuje jak ve formátu pro StudioLive III. série, tak ve formátu pro software StudioOne, takže své nové procesory můžete používat při živé mixáži i při studiové práci s DAW.

 

Pluginy pro PreSonus Fat Channel jsou přesnými modely reálných hardwarových procesorů, které vytvořili špičkoví inženýři - nositelé titulu Ph.D. tak, aby tyto procesory i v digitální doméně dokázaly věrně reprodukovat zvuk a odezvu analogových originálů. Nyní tedy máte k dispozici širokou škálu čerstvých DSP, které můžete uplatnit na živo i ve studiu. A takový šikovný rozšiřitelný procesing vám v této cenové třídě poskytne pouze jediný mixážní pult – PreSonus StudioLive III. série.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební software / DAW
catalog_category: Software & plug-iny > Efektové plug-iny
elicence: ne
brand: Presonus > Software > Plug-iny Series III

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: