PRESONUS Modern Classics

Kód: FPRE411
Neohodnoceno
Značka: PRESONUS
1 590 Kč 1 314,05 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
12.12.2022

Bundle pluginů pro SLIII a S1

Detailní informace

Detailní popis produktu

PreSonus Fat Channel Modern Classics Bundle
Sada kompresoru a EQ Plug-in pro PreSonus Studio One DAW (digital audio workstation) a konzole StudioLive Series III. Obsahuje Baxandall EQ, Comp 160 compressor a Everest C100A compressor.

  • Skvělý způsob, jak rozšířit možnosti zpracování zvuku
  • Hybridní plug-in moduly Fat Channel fungují jak v konzolích StudioLive Series III, tak ve Studio One DAW
  • Sjednotí vaše pracovní postupy při živém zvučení a studiové práci
  • Obsahuje 3 procesory, které emulují zvuk a odezvu původního hardwaru s působivou přesností

Modern Classics

Obsahuje:

- Baxandall EQ

- Comp 160 compressor

- Everest C100A compressor

 

Baxandall EQ
Tento ekvalizér nabízí ty světově nejpopulárnější a nejpoužívanější korekční křivky. Jemnou úpravou výšek a basů pomocí filtrů s průběhem Shelf můžete provádět nenápadné, ale přesto velmi efektivní změny v širokých pásmech frekvenčního spektra.

Comp 160 Compressor
S jednoduchým ovládáním, které je přesto schopné extrémních forem komprimace, představuje Comp 160 VCA konstrukci s vlastním osobitým charakterem. Vyzkoušejte ho na bicích nástrojích, z výsledku budete nadšeni.

Everest C100A Compressor
Založený na klasickém designu, zaměřeném na jemnou, přirozeně znějící kompresi, pomáhá Everest C100A ohlídat dynamiku signálu a při tom zvuku stále dovoluje „dýchat“.

 

Rozšiřitelný Fat Channel

Díky pokročilé konstrukci a jedinečné interoperabilitě mezi hardwarem a softwarem můžete nyní rozšířit svůj digitální mixpult PreSonus StudioLive III. série i Fat Channel v DAW StudioOne o nové procesory v podobě pluginů. Tyto pluginy představují virtuální signálové procesory, které se načtou do vašeho mixážního pultu nebo rackového mixu StudioLive III. série a rozšíří tak nabídku procesorů ve Fat Channelu podobně, jako pluginy v DAW. Každý plugin existuje jak ve formátu pro StudioLive III. série, tak ve formátu pro software StudioOne, takže své nové procesory můžete používat při živé mixáži i při studiové práci s DAW.

 

Pluginy pro PreSonus Fat Channel jsou přesnými modely reálných hardwarových procesorů, které vytvořili špičkoví inženýři - nositelé titulu Ph.D. tak, aby tyto procesory i v digitální doméně dokázaly věrně reprodukovat zvuk a odezvu analogových originálů. Nyní tedy máte k dispozici širokou škálu čerstvých DSP, které můžete uplatnit na živo i ve studiu. A takový šikovný rozšiřitelný procesing vám v této cenové třídě poskytne pouze jediný mixážní pult – PreSonus StudioLive III. série.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební software / DAW
catalog_category: Software & plug-iny > Efektové plug-iny
elicence: ano
brand: Presonus > Software > Plug-iny Series III

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: