PRESONUS Classic Studio Bundle

Kód: FPRE413
Neohodnoceno
Značka: PRESONUS
1 790 Kč 1 479,34 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
12.12.2022

Bundle pluginů pro SLIII a S1

Detailní informace

Detailní popis produktu

PreSonus Fat Channel Classic Studio Bundle
Sada kompresoru a EQ Plug-in pro PreSonus Studio One DAW (digital audio workstation) a konzole StudioLive Series III. Obsahuje FC-670 compressor, Brit Comp compressor, Alpine EQ-550 EQ a Solar 69 EQ.

  • Skvělý způsob, jak rozšířit možnosti zpracování zvuku
  • Hybridní plug-in moduly Fat Channel fungují jak v konzolích StudioLive Series III, tak ve Studio One DAW
  • Sjednotí vaše pracovní postupy při živém zvučení a studiové práci
  • Obsahuje 4 procesory, které emulují zvuk a odezvu původního hardwaru s působivou přesností

Classic Studio Bundle


Obsahuje:

  • FC-670 compressor
  • Brit Comp compressor
  • Alpine EQ-550 EQ
  • Solar 69 EQ

 

FC-670 Compressor
Toto je model ikonického kompresoru/limiteru z 50. let, který dodá nezaměnitelný sametově teplý charakter každému signálu


Brit Comp
Díky unikátnímu zvuku, který přesně zachycuje vlastnosti klasického dynamického procesoru využívajícího dvojitý VCA obvod s redukcí zisku, je Brit Comp ideální pro úpravu dynamiky klavíru, nebo pro zvýšení průraznosti zvuku bicích a perkusí.


Alpine EQ-550 EQ
Vintage ekvalizér ze 60. let vám poskytne konzistentní a opakovatelnou ekvalizaci. Využívá tři vzájemně se překrývající pásma, každé z nich je rozděleno na sedm fixních frekvenčních bodů, z nichž každý můžeme v pěti krocích zesílit nebo potlačit. Průběh filtrů horního a spodního pásma je možné přepínat jako Peak či Shelf, což nám společně s nezávisle spínanou pásmovou propustí poskytuje snadnou cestu k akusticky perfektní ekvalizaci.


Solar 69 EQ
Zvuk klasických „britských“ ekvalizérů je vpravdě legendárním pojmem, který se pozitivně podepsal pod spoustu skvělých nahrávek. Emulace klasického britského designu Solar 69 EQ zajistí konkrétní zvuk velkému bubnu, pomůže vytvarovat elektrické kytary a rozjasní akustické kytary i vokály a při tom dokáže zvuku zachovat zvuku jeho plný charakter.

 

Rozšiřitelný Fat Channel

Díky pokročilé konstrukci a jedinečné interoperabilitě mezi hardwarem a softwarem můžete nyní rozšířit svůj digitální mixpult PreSonus StudioLive III. série i Fat Channel v DAW StudioOne o nové procesory v podobě pluginů. Tyto pluginy představují virtuální signálové procesory, které se načtou do vašeho mixážního pultu nebo rackového mixu StudioLive III. série a rozšíří tak nabídku procesorů ve Fat Channelu podobně, jako pluginy v DAW. Každý plugin existuje jak ve formátu pro StudioLive III. série, tak ve formátu pro software StudioOne, takže své nové procesory můžete používat při živé mixáži i při studiové práci s DAW.

 

Pluginy pro PreSonus Fat Channel jsou přesnými modely reálných hardwarových procesorů, které vytvořili špičkoví inženýři - nositelé titulu Ph.D. tak, aby tyto procesory i v digitální doméně dokázaly věrně reprodukovat zvuk a odezvu analogových originálů. Nyní tedy máte k dispozici širokou škálu čerstvých DSP, které můžete uplatnit na živo i ve studiu. A takový šikovný rozšiřitelný procesing vám v této cenové třídě poskytne pouze jediný mixážní pult – PreSonus StudioLive III. série.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební software / DAW
catalog_category: Software & plug-iny > Efektové plug-iny
elicence: ne
brand: Presonus > Software > Plug-iny Series III

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: