PRESONUS Classic Compressor

Kód: FPRE406
Neohodnoceno
Značka: PRESONUS
760 Kč 628,10 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
12.12.2022

COMP plugin pro SL III a S1

Detailní informace

Detailní popis produktu

PreSonus Classic Compressor, je kompresor Plug-in pro PreSonus Studio One DAW (digital audio workstation) a konzole StudioLive Series III

  • Kompresor klasického typu, který může pracovat transparentně nebo s extrémními barvami
  • Snadno použitelné ovládací prvky Threshold, Recovery, Gain a Ratio
  • Key-Filter zacílí na specifické frekvenční pásmo pro aktivaci kompresoru
  • Analogový měřák (VU metr) pro kontrolu nastavení
  • Kompatibilní i s konzolemi StudioLive Series III
  • Sjednotí vaše pracovní postupy při živém zvučení a studiové práci

Classic Compressor

Jemný charakter tohoto kompresoru vám umožní vytvářet transparentní tóny, stejně tak jako provádět extrémní změny zvukového zabarvení. Díky tomu může být skutečným tažným koněm v jakékoliv aplikaci.

Je součástí Vintage Channel Strips Bundle.

Kompresory

Našich osm klasických kompresorů pokrývá celou škálu konstrukcí od FET, přes lampové, optické až po VCA modely. Ve Fat Channel Collection najdete úplně vše - od měkkých a jemných náběhů až po skutečně bleskurychlou a agresivní odezvu.

Rozšiřitelný Fat Channel

Díky pokročilé konstrukci a jedinečné interoperabilitě mezi hardwarem a softwarem můžete nyní rozšířit svůj digitální mixpult PreSonus StudioLive III. série i Fat Channel v DAW StudioOne o nové procesory v podobě pluginů. Tyto pluginy představují virtuální signálové procesory, které se načtou do vašeho mixážního pultu nebo rackového mixu StudioLive III. série a rozšíří tak nabídku procesorů ve Fat Channelu podobně, jako pluginy v DAW. Každý plugin existuje jak ve formátu pro StudioLive III. série, tak ve formátu pro software StudioOne, takže své nové procesory můžete používat při živé mixáži i při studiové práci s DAW.

Pluginy pro PreSonus Fat Channel jsou přesnými modely reálných hardwarových procesorů, které vytvořili špičkoví inženýři - nositelé titulu Ph.D. tak, aby tyto procesory i v digitální doméně dokázaly věrně reprodukovat zvuk a odezvu analogových originálů. Nyní tedy máte k dispozici širokou škálu čerstvých DSP, které můžete uplatnit na živo i ve studiu. A takový šikovný rozšiřitelný procesing vám v této cenové třídě poskytne pouze jediný mixážní pult – PreSonus StudioLive III. série.

Doplňkové parametry

Kategorie: Studio
catalog_category: Software & plug-iny > Efektové plug-iny
elicence: ne
brand: Presonus > Software > Plug-iny Series III

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: