Nedis MICSJ100BK Mikrofon

Kód: MICSJ100BK
Neohodnoceno
Značka: Nedis
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
6.10.2023
Mikrofon | Pro použití s: Notebook / Smartphone / Tablet / Stolní | / Kabelové | 1x 3,5 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento Nedis® mikrofon s integrovaným tělem a základnou Vám nabízí veškerou flexibilitu potřebnou k umístění mikrofonu kamkoli. Hlavu mikrofonu lze nastavit v úhlu 120 stupňů, což přináší široký a nastavitelný úhel zachycení zvuku.

Lehký, se zvukem ve vysokém rozlišení
Vzhledem k mimořádně nízké hmotnosti mikrofonu pouhých 33 gramů a půdorysu pouhých 6 centimetrů nebudete mít žádný problém s vyhledáním vhodného umístění - ani na tom nejzaplněnějším pracovním stole. Navíc je mikrofon opatřen kabelem dlouhým 1,8 metru.

Nenechte se mýlit přenosným vzhledem a dojmem ani dostupnou cenou. Tento mikrofon přináší zvuk ve vysokém rozlišení, a to díky vysoce citlivému všesměrovému kondenzátorovému mikrofonu. O další vylepšení jeho křišťálově čistého a vysoce kvalitního zvuku se postará vestavěný síťový filtr a bavlna odolná proti větru.

Zapojit, přehrát, prezentovat
Stačí jej jednoduše připojit k notebooku, smartphonu nebo jinému zařízení se vstupem 3,5 mm a můžete začít používat funkci Google Voice, hrát online hry, využívat hlasové chatování, prezentace, podcasty, přehrávat videa z YouTube nebo jiné hlasové záznamy, pořádat videokonference včetně relací aplikace Skype a mnoho dalších aktivit - není nutné instalovat ovladače ani procházet složité nastavení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: