HAGSTROM Seafarer, Parlor, Tobacco Sunburst

Kód: HSSFSPETSB
Neohodnoceno
Značka: HAGSTROM
14 990 Kč –17 %
HSSFSPETSB
14 990 Kč –17 % 12 490 Kč 10 322,31 Kč bez DPH
do 5ti dnů
Můžeme doručit do:
5.12.2022
Elektroakustická kytara

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hagstrom Seafarer II do této tradice přesně zapadá. Jeho menší tělo a výraznější pas vykazují klasické parlor rozměry. Pro zadní desku a luby jsme zvolili mahagon a pro vrchní desku masivní smrk Sitka, které společně vytvářejí vřelý a plný hlas s obzvláště bohatými středními tóny. Hmatník a kobylka z jedinečného materiálu Resinator™ s hustotou, tvrdostí a propracovanou strukturou ebenu přispívají k úrovni tónové artikulace, kterou obvykle najdeme jen u mnohem dražších nástrojů. Snímač a předzesilovač Fishman ISYS doplňují nástroj o autentickou ale výraznou podporu zesílení.

Hagstrom Seafarer. Dokonalý společník pro vaše umělecké plavby.

O akustických kytarách Hagstrom

V historické provincie Dalarna ve středním Švédsku se nachází město Älvdalen, kde Albin Hagström založil v roce 1925 továrnu na výrobu akordeonů a kde se v 50. letech 20. století začala vyrábět kytara Hagstrom. Tento region opředený folklórem a s bohatou uměleckou a řemeslnou tradicí je zdrojem inspirace pro akustické kytary Hagstrom. Jako poctu rodišti kytar Hagstrom jsme pro naše akustické řady přijali místní názvy z celého regionu: Siljan, Mora, Efldalia a další.

Každý model byl pečlivě vyvinut tak, aby vytvářel jedinečný tón pomocí ručně vybíraného a stařeného dřeva a tradičních tvarů těla, jako jsou Dreadnought, Grand Auditorium a Concert.  Společným znakem všech akustických kytar Hagstrom je použití našeho jedinečného materiálu Resinator™ do hmatníků i kobylky. Konzistence, hustota a stabilita dřeva Resinator™ je pro akustickou kytaru ideální a přispívá k bohatému zvukovému otisku akustických kytar Hagstrom.

Aby výrobce udržel nástroje cenově dostupné, časem přesunul výrobu ze Švédska do Číny. Důraz na kvalitu zpracování a vynikající zvukový projev však zůstal. Nádherně navržené kosmetické prvky, jako jsou hlavice, rozety, ladicí mechaniky a další detaily, spolu s nejkvalitnějšími materiály a designovými inovacemi společnosti Hagstrom vytvářejí řadu akustických kytar, které jsou důstojnou poctou odkazu, který před téměř sto lety v Dalarně započal Albin Hagström.

banner

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektroakustické
Hmotnost: 5.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: